Aktualitātes

Vairāku pasākumu cikla ietvaros izsludina nākamo semināru “Biznesa procesi un digitalizācija: dokumentu un procesu vadība”

2020.05.21
Turpinot digitalizācijas pasākumu ciklu, Vidzemes plānošanas reģions piesaka nākamo bezmaksas semināru “Biznesa procesi un digitalizācija: dokumentu un procesu vadība”, kas notiks 26. maijā plkst. 10:00-12:15 (pievienošanās no plkst. 9:40) tiešsaistes platformā “Zoom”.

No šodienas LIAA sāk dizaina vaučeru pieteikumu pieņemšanu

2020.05.18
No šodienas, 18. maija, Latvijas Investīciju attīstības aģentūra (LIAA) sāk dizaina vaučeru pieteikumu pieņemšanu. Kāds atbalsts ir pieejams?

Valmieras pilsētā atceļ āra tirdzniecības nodevu un paplašina iespēju sniegt ēdināšanas pakalpojumus pašvaldības āra teritorijās

2020.05.15
14. maijā Valmieras pilsētas pašvaldības domes ārkārtas sēdē deputāti nolēma atbalstīt grozījumus vairākos pilsētas saistošajos noteikumus, kas nosaka āra tirdzniecības un sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu pašvaldības īpašumā esošajās āra teritorijās.

Uzņēmēji aicināti piedalīties praktiskā tiešsaistes pasākumā “Biznesa procesi un digitalizācija

2020.05.07
13.maijā “Zoom” platformā norisināsies pasākums “Biznesa procesi un digitalizācija”. Ņemot vērā COVID-19 izraisīto ilgtermiņa ietekmi uz klientu paradumiem, uzņēmējiem tiks sniegtas praktiskas zināšanas, kā izvērtēt un pārplānot sava uzņēmuma darbību.