LIAA Valmieras biznesa inkubators aicina uz vēl nebijuša koncepta pasākumu Valmierā “Jauno uzņēmumu produktu prezentācijas’’, kas norisināsies 15. oktobrī plkst.18:00 Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatorā (Purva iela 12A, Valmiera).

Pasākumā uzstāsies un savu produktu prezentēs 3 jaunie uzņēmumi, kuri pašlaik ir LIAA Valmieras biznesa inkubatora dalībnieki. Visi uzņēmumi ir rūpīgi izstrādājuši savu produktu, tā zīmolu un vizuālo identitāti kā arī uzsākuši pirmo pārdošanu. Pasākuma laikā ikvienam klātesošajam būs iespēja iepazīties ar jaunajiem uzņēmējiem, uzzināt, kāds ir jaunizstrādāto produktu dzīves cikls no paša idejas sākuma līdz pirmajai pārdošanai, uzzināt kādi ir uzņēmēju nākotnes mērķi, kā arī ikvienam būs iespēja apskatīt produktu klātienē un uzdot jautājumus tā autoram.

Šajā pasākumā produktus prezentēs 3 LIAA Valmieras biznesa inkubatorā esošie uzņēmumi:

  • PIKE BOY KAYAK – uzņēmums ir radījis jaunu un inovatīvu saliekamo kajaku makšķerēšanai un atpūtai. Kajaks tiek pārnēsāts mugursomā un ir piemērots, lai iepazītu neaizsniedzamās upes un ezerus. Kajaka svars ir 11 kg, un tā salikšana prasa vien piecas minūtes.
  • FOR MY PLANTS – Uzņēmuma pirmais produkts POTTING MIX ir profesionāla līmeņa telpaugu augsnes maisījums prasīgākajiem augumīļiem. Maisījums ir iepakots ilgtspējīgā mazgājamā papīra maisā, kas ir unikāls risinājums šāda veida produktam. Tas pilda gan praktisku funkciju maisījuma ērtai uzglabāšanai, gan vēlāk izmantojams kā gaumīgs interjera objekts - auga dekoratīvais ietvars vai segu, rotaļlietu, papīra ruļļu uzglabāšanas maiss.
  • NUUK CHAIR – uzņēmums radījis inovatīvus metāla atpūtas krēslus. NUUK sevī ietver komfortu un mājīgumu, kā arī ziemeļnieku lakonismu un atturīgo stilu. Metāla izturība un vienkāršība apvienojumā ar tekstiltīkla pinumu smalkumu rada baudījumu gan acīm, gan ķermenim. Krēsls ir radīts, domājot par steidzīgo pasaules ritmu un vēlmi vienmēr atgriezties mājās, savā mājīgajā, ērtajā stūrītī.

Pasākuma moderators un LIAA Valmieras biznesa inkubatora vadītājs, Jurģis Priedītis, uzsver, ka jaunajiem uzņēmējiem ir svarīgi daudz runāt un stāstīt par savu produktu, jo tas ir viens no veidiem, kā bez maksas izplatīt ziņu par savu produktu un sekmēt tā pārdošanu. 

Ja vēlies apmeklēt pasākumu, reģistrējies ŠEIT

Vairāk par pasākuma norisi vari uzzināt ŠEIT

Informāciju sagatavoja:

LIAA Valmieras biznesa inkubators