Datu tehnoloģiju uzņēmums “Squalio” sniedz atbalstu mācību iestādēm un vietējiem uzņēmējiem, lai nodrošinātu to darbības nepārtrauktību un konkurences spēju šā brīža ārkārtas situācijā Latvijā, lai palīdzētu dzīvei un biznesam neapstāties.

Uzņēmējdarbības nepārtrauktība šā brīža apstākļos iespējama apzinot un apgūstot tehnoloģiju sniegtās iespējas, kā arī stiprinot digitālās prasmes un zināšanas. Jau vakar – pirmdien, 16. martā - norisinājās apmācības Latvijas Universitātes mācību spēkiem par attālināta studiju darba organizēšanu un nodrošināšanu.

“Šis ir izaicinājumu un jaunas pieredzes laiks, kurā dzīve nav apstājusies un kurā jāmācās darīt citādāk. Mūsu uzņēmums ir uzkrājis ilggadēju pieredzi un zināšanas darbojoties attālināti gan ar ārvalstu klientiem, gan uzņēmuma filiālēm citās valstīs. Digitālās prasmes un zināšanas ikvienam – skolniekam vai uzņēmējam - nodrošina drošu, produktīvu un efektīvu attālinātu darbu. Jau šobrīd sniedzam konsultācijas un apmācības uzņēmumiem, pašvaldībām, mācību iestādēm un skolotājiem par attālināta darba digitālajiem risinājumiem un sagatavotību nepārtrauktai darba norisei ārkārtas apstākļos, “ stāsta Gatis Ošs, datu tehnoloģiju uzņēmuma “Squalio” valdes loceklis.

Šobrīd datu tehnoloģiju uzņēmums “Squalio” sagatavojis bezmaksas video apmācība, kurā iespējams uzzināt dažādus padomus un ieteikumus, kā arī apgūt pamata digitālās prasmes attālināta darba nodrošināšanai. Piemēram - kā rīkot attālinātu tikšanos vai sapulci lielam cilvēku skaitam un izmantot prezentācijas demonstrāciju vai kā nodrošināt iespēju pievienoties sarunai attālināti no jebkura datora, Android vai IOS ierīces, vai kā jebkurai mācību iestādei bezmaksas pieslēgties un nodrošināt attālinātas mācības, pilnvērtīgi bezmaksas izmantojot Microsoft Office 365 platformu. Apmācības materiāls pieejams: https://squalio.com/lv/darbs-attalinati/

Turpinās arī jau iepriekš aizsāktās virtuālās apmācībās, piemēram “Datu Analītikas Ievadkurss”, “Personas datu aizsardzība”, kā arī “Dati personālvadībā” un citi.

Reāllaika sadarbība maina spēles noteikumus, uzlabojot uzņēmuma komandas produktivitāti un savstarpējās sadarbības spējas. “Pieredze liecina, ka šādu darba stilu ir viegli iestartēt pašu spēkiem nelielās grupās, taču sarežģītāk uzturēt ilgtermiņā un mērogot visas organizācijas ietvaros,” atzīst Kristaps Sedols, vecākais produktivitātes risinājumu speciālists datu tehnoloģiju uzņēmumā “Squalio”, piebilstot, ka “tāpēc tiek piedāvātas arī vienreizējas grupu apmācības, kā arī palīdzam plānot un ieviest pilnvērtīgu ilgtermiņa procesu optimizāciju un tehnisko saderību.”

 

Guna Kaņepe
Projekta vadītāja

“Valsts#196”

Pils iela 4, Cēsis, LV-4101

Mob.:    +371 27806312
E-pasts: Guna.Kanepe@squalio.com

https://www.valsts196.lv/