Trešdien, 12. aprīlī, no pulksten 8.30 līdz 17.00 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Ogres biznesa inkubators aicina uz kopstrādes atvērto durvju dienu pasākumu "Citāda darba diena".

Aicinām iepazīties ar kopstrādes telpu jeb atvērtā biroja būtību un izmantot iespēju vienu darba dienu pavadīt citā vidē, kas noteikti palīdzēs nedaudz izrauties no ikdienišķās rutīnas. Aicinām uzņēmumu darbiniekus, pašvaldību pārstāvjus, jaunos uzņēmējus un freelance cilvēkus pievienoties mums. Ticam, ka pēc lieliskas darba dienas, kas pavadīta strādājot citādā vidē, pasākuma dalībnieki dosies prom ar daudz jauniem iespaidiem, idejām un kontaktiem. Ir pierādīts, ka darba vides maiņa uzlabo darbinieku efektivitāti, tāpēc priecāsimies, ja uzņēmumu un iestāžu vadītāji būtu tie, kas savus darbiniekus aicinās izmantot iespēju vienu dienu pavadīt kopstrādes telpās.

Pasākuma dienā apmeklētāji varēs strādāt, vienlaicīgi baudot lielisku skatu uz Brīvības gājēju ielu, kas paveras caur biznesa inkubatora logiem. Dienas laikā ikviens varēs iepazīties ar biznesa inkubatora komandu, uzzināt ko vairāk par atbalsta programmām vai uzņēmumiem, kas veiksmīgi attīsta savas biznesa idejas LIAA Ogres biznesa inkubatorā.
 
Biznesa inkubatora kopstrādes telpā ir pieejama kvalitatīva darba vide, kur var gan strādāt, gan tikties ar klientiem un sadarbības partneriem, gan izmantot inkubatorā pieejamo biroja aprīkojumu (printeris, skeneris, aprīkojums prezentācijām, kafijas automāts u.c.).

Interesenti kopā strādāšanai aicināti doties uz LIAA Ogres biznesa inkubatora kopstrādes telpām, Brīvības ielā 32, Ogrē (Kūrmājas ēka). Iepriekšēja reģistrācija nav nepieciešama, interesenti pasākumu var apmeklēt sev ērtā laikā no pulksten 8.30 līdz 17, līdzi ņemot portatīvo datoru vai citus priekšmetus, kas nepieciešami darba veikšanai.

LIAA Ogres biznesa inkubatora kopstrādes telpas ir pieejamas bez maksas katru darba dienu no pulksten 8.30 līdz 17. Par šo iespēju vairāk var uzzināt, rakstot uz e-pastu ogre@liaa.gov.lv vai zvanot: 62400902.

LIAA biznesa inkubatori tiek finansēti projekta ERAF "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" laikā.

Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem: http://inkubatori.magneticlatvia.lv.

Informāciju sagatavoja LIAA Ogres biznesa inkubators.