Vidzemes uzņēmumi, kā arī pašvaldību pārstāvji tiek aicināti pieteikties bezmaksas vebināru ciklam par digitalizācijas iespējām. Tiksimies četras novembra ceturtdienas no plkst. 10.00 līdz 12.00:

4. novembrī vebinārs “Biznesa procesu pārvaldība un plānošana”
11. novembrī “Digitālais mārketings un E-komercija”
17. novembrī “Datu drošība, uzglabāšana un analīze”
25. novembrī “Sistēmu savietojamība un Iekārtu pārvaldība”

Pieteikšanās vebināru ciklam: https://ieej.lv/rSjtX

 

Sākot ar septembri, katrā no Latvijas reģioniem tiek organizēti četri vebināri mēneša garumā par katrā no reģioniem visvairāk interesējošajām tēmām. Septembri aizvadījām kā Zemgales mēnesi, oktobrī virtuāli viesojāmies Latgalē, savukārt novembris būs Vidzemes mēnesis!

Pirmajā vebinārā “Biznesa procesu pārvaldība un plānošana” tiks prezentētas divas tēmas:

Automātisko darba uzdevuma nodošanas un maršruta optimizācijas risinājums – Asigny (Prezentēs: Ilona Sedleniece, Intelligent Systems) un

Elektrības menedžmenta pakalpojums (Prezentēs: Viesturs Ozols, Advangrid).

Pieslēgšanās saite: https://us02web.zoom.us/j/89514426076

*Ja jau bijāt reģistrējies vebināriem iepriekš, lūgums, tehnisku iemeslu dēļ, atkārtot savu reģistrāciju pasākumiem! Paldies! Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Latvijas IT Klasteris un Digitālās inovācijas centrs ir gatavs kļūt par digitālo gidu ikvienam Latvijas uzņēmējam, lai veicinātu mūsu valsts digitālo attīstību. Mēs vēlamies audzēt mūsu uzņēmumu starptautisko konkurētspēju, padarot Latviju vēl pamanāmāku pasaules digitālajā kartē. Lai neapmaldītos digitālo risinājumu un zināšanu iespējās,  vebināru ciklā aicinām piedalīties gan Latvijas Plānošanas reģionus, uzņēmumu darbības centrus, pilsētu un valsts iestādes, reģionu uzņēmumus, lai no nozares profesionāļiem iegūtu atbildes uz interesējošiem jautājumiem, kā arī uzzināt jaunākās aktualitātes digitalizācijas jautājumos.

Vebināri tiks īstenoti Eiropas Savienības Interreg Baltijas jūras reģiona programmas projekta INNOCAPE ietvaros ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu.

Informāciju sagatavojusi:

Ilze Raudiņa

Latvijas IT klasteris

Ilze.Raudina@itbaltic.com