No 25.novembra līdz 27.novembrim notiks tradicionālais Cēsu uzņēmēju forums. Trīs dienu laikā uzņēmēji varēs gūt ieskatu tendencēs, rast idejas tam, kā attīstīt uzņēmumu zaļajā un digitālajā kursā, kā arī iedvesmoties no uzņēmējiem, kuri ir piedzīvojuši lielas pārmaiņas gan individuāli, gan arī savās organizācijās. Pasākumu būs iespējams vērot bezmaksas tiešraidē gan Cēsu novada pašvaldības mājas lapā, gan Cēsu oficiālajos sociālo tīklu kontos. Ik dienu notiks vairāk nekā desmit iedvesmojošu runātāju uzstāšanās.

Pirmā diena aptvers makro līmeni un tēmas par zaļo kursu un aprites ekonomiku. Tajā runāsim par Cēsu novadu ceļā uz klimata pārmaiņām, “Zero Waste” iniciatīvu, “zaļajām” inovācijām, notiks paneļdiskusija par mūsu apģērbu dzīves ciklu. Piedalīsies runātāji no Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, ALTUM, Lauku atbalsta dienesta, Vidzemes plānošanas reģiona, ZAAO, biedrības “Zaļā brīvība” un citi.

Otrajā dienā pievērsīsimies mikro līmenim un runāsim par digitālo kursu. Sīkāk apskatīsim tādas tēmas kā darbinieku pārkvalificēšanās, konkurētspējas noturēšanu, pārmaiņu vadību digitālajā laikmetā, mākslīgo intelektu u.c. Ar pieredzi dalīsies pārstāvji no Latvijas Informācijas tehnoloģijas klastera, Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas, “Microsoft Latvia”, “Accenture Latvia” un citu uzņēmumu pārstāvji. Paneļdiskusijā “Lietotāju centrēta dizaina vērtība uzņēmējdarbībā” ar personīgo pieredzi un profesionāliem padomiem dalīsies savas jomas eksperti.

Trešās, noslēdzošās dienas vadmotīvs būs nano līmeņa tēmas – pieredze un līderība. Dienas laikā uzzināsim par veidiem, kā slinkumu pārvērst biznesā, prasmīga vadītāja nozīmi sekmīga uzņēmuma vadīšanā un biznesa izaicinājumiem mūsdienās. Pēdējās dienas paneļdiskusijā piedalīsies Cēsu uzņēmēji, kuri runās par vadītāja nozīmi un vietējo uzņēmumu izaugsmes iekšējiem un ārējiem faktoriem.

Foruma laikā notiks vairāki sadarbības partneru satelītpasākumi – Rīgas Tehniskās universitātes Cēsu studiju un zinātnes centra brīvās diskusijas-digitālais brančs “No tuvās nākotnes”, Cēsu digitālā centra IT MEET-UP, Mārketinga akadēmijas lekcija, individiālās kouča sesijas un citas aktivitātes. Forums noslēgsies ar tiešsaistes uzņēmēju godināšanu “Cēsu gada uzņēmējs 2020”.

Foruma programma un aktuālā informācija skatāma forums.cesis.lv