Iespēja interaktīvā veidā sekot līdzi darba tirgus tendencēm

2021.09.27
Lai paplašinātu sabiedrības informētību par nākotnes darba tirgus tendencēm un izglītības vajadzībām, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un Ekonomikas ministrija (EM) ir izstrādājušas interaktīvu darba tirgus prognožu platformu, kas turpmāk apkopos aktuālo informāciju gan par

Ekonomikas ministrija, LIAA un eksportētāju asociācija “The Red Jackets” aicina uzņēmējus pieteikties konkursam “Eksporta un inovācijas balva”

2021.09.27
Daudzi Latvijas uzņēmumi, spītējot sarežģītajiem apstākļiem, ir turpinājuši savu attīstību un izaugsmi arī pandēmijas laikā. 2020. gadā Latvijas preču eksporta vērtība pārsniedza 13,2 miljardus eiro, kas ir vēsturiski augstākais rādītājs.

Vidzemes reģiona uzņēmēji aicināti uz bezmaksas konsultācijām biznesa attīstības jautājumos, kas vērsti uz inovācijām un pārrobežu sadarbību

2021.09.21
Aicinām Vidzemes reģiona uzņēmējus izmantot iespēju un pieteikties bezmaksas konsultācijām biznesa attīstības jautājumos pie inovāciju brokera. Šāda tikšanās būs īpaši vērtīga tiem reģiona uzņēmumiem, kuriem ir ilgtermiņa attīstības plāni un kuru attīstības iespējas Latvijā ir ierobežotas.

Cēsīs norisināsies EUROPE DIRECT Vidzeme atklāšanas pasākums

2021.09.14
Nākamās nedēļas nogalē, 17.

Aicina pieteikties sociālās uzņēmējdarbības konkursam

2021.08.30
Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija sadarbībā ar Luminor banku izsludina pieteikšanos sociālās uzņēmējdarbības piču jeb prezentāciju konkursam "Tam labam būs augt 2021".

Inovācijas kā Latvijas starptautiskās konkurētspējas stūrakmens

2021.08.30
Speciālistu trūkums, prasmīga cilvēkresursu vadība pārmaiņu apstākļos, digitālā transformācija un biznesa procesu optimizācija - tie ir galvenie izaicinājumi, ar kādiem saskaras Latvijas eksportējošie uzņēmumi.

Aicina uz semināru ciklu par sociālo uzņēmēju radītajām pārmaiņām un iespējām dažādās nozarēs

2021.08.24
Septembrī Labklājības ministrija aicina uz pieciem tiešsaistes semināriem "Sociālā uzņēmējdarbība – kad izaicinājumi pārtop aicinājumā".

No 1. jūlija vairākas izmaiņas nodokļu jomā

2021.06.29
Pagājušā gada nogalē Saeima pieņēma vairākas izmaiņas dažādos nodokļu tiesību aktos, daļa no kurām stājas spēkā 2021. gada 1. jūlijā.

Uzņēmēji atzinīgi novērtē Vidzemes plānošanas reģiona nodrošināto inovāciju projektu vadītāja atbalstu

2021.06.19
Vidzemes plānošanas reģiona organizētajā diskusijā, kurā piedalījās uzņēmējdarbības atbalsta politikas veidotāji – ministriju pārstāvji un vi

Pirmo reizi Vidzemē organizēta Inovāciju koprades laboratorija, kuras norise un pieredzes atspoguļotas vadlīnijās

2021.06.15
Lai arvien veicinātu uzņēmējdarbības un pētniecības savstarpējo sadarbību, Vidzemes plānošanas reģions (VPR) kopā ar Rīgas Tehniskās universitātes Dizaina fabriku īstenoja eksperimentālu notikumu – Inovāciju koprades laboratoriju (IKL). Plānošanas un organizēšanas procesa struktūra, jau gatavi materiāli, gūtā pieredze un atziņas ir īpaši nozīmīgs resurss ikvienam, kurš strādā ar pētnieku un uzņēmēju sadarbības stiprināšanu.  Lai jau pārbaudīto metožu un rīku kopumu nodotu citiem kopražu organizētājiem, ir sagatavotas vadlīnijas koprades laboratorijas organizēšanai tiešsaistē.

Vidzemes uzņēmējdarbības centrs izdod pirmo ziņu lapu

2021.06.15
Reaģējot uz uzņēmēju un pašvaldību uzņēmējdarbības speciālistu vajadzībām, Vidzemes plānošanas reģiona Vidzemes uzņēmējdarbības centrs uzsāk jaunumu un aktualitāšu apkopošanu par svarīgākajiem uzņēmējdarbības notikumiem Vidzemē.