Aicinām pieteikties projekta BioBoosters hakatonu pilotu vebināros!

2023.09.20
Uzsākoties Baltijas jūras reģiona projekta “BioBoosters” hakatonu ciklam, kura ietvaros deviņas partnervalstis īstenos iespēju konkrēto reģionu uzņēmējiem atrast inovatīvus risinājumus un atbalstu aprites ekonomikas principu ieviešanai savā uzņēmējdarbībā, atvērta pieteikšanās

Biznesa ideju aktivitātei Vidzemes reģionā izsludināta noslēdzošā kārta

2023.09.20
Vidzemes plānošanas reģiona ieviestā projekta “Uzņēmējdarbība Vidzemē” ietvaros tiek īstenota aktivitāte “Produktu attīstības apmācību un veicināšanas pasākumi”, kam izsludināta trešā pieteikšanās kārta. Idejas  iespējams iesniegt līdz 2. oktobra plkst.

Vidzemes uzņēmēji aicināti pievienoties pieredzes apmaiņas braucienam uz Norvēģiju

2023.09.19
No 18. līdz 20. oktobrim uzņēmēji, kuri darbojas kokapstrādes jomā Vidzemē, aicināti pievienoties braucienam uz Norvēģiju. Tur notiks pieredzes un kontaktu apmaiņa ar kokapstrādes jomas uzņēmumiem.
Foto: LETA, Paula Čurkste

Lauku saimniekus un lauku zemju apsaimniekotājus LLKC aicina uz informatīvu tikšanos

2023.09.18
2023.gadā lauku saimnieki un lauku zemju apsaimniekotāji ir saskārušies ar jauniem nosacījumiem un iespējām platību maksājumu atbalstu pietikšanā, apsaimniekošanā. Lai informētu par investīciju atbalsta piesaistes iespējām un dalītos aktuālajā informācijā platību maksāj

Pasākumu cikls “Madonas biznesa nedēļa 2023”

2023.09.18
Madonas novada pašvaldība sadarbībā ar partneriem – LIAA Madonas biznesa inkubators, Vidzemes plānošanas reģions, Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija, Madonas novada fonds, AS “Swedbank” un valsts attīstības finanšu institūcija “ALTUM” , n

Nīderlandes uzņēmumu vizīte Latvijā – seminārs un kontaktbirža

2023.09.18
Š.g. 27.septembrī Latvijā ieradīsies Nīderlandes uzņēmumu delegācija, kura pārstāv tādas nozares kā transports un loģistika, enerģētika un ostu pārvaldes.

Cēsu novada uzņēmēju forums notiks 24.novembrī

2023.09.13
Uzsverot sadarbības nozīmi, izceļot to arī kā galveno vadmotīvu, 24.novembrī norisināsies tradicionālais Cēsu novada uzņēmēju forums. Forums šogad atkal notiks klātienē koncertzālē ''Cēsis''.

Norisināsies seminārs “Klimatneitralitāte un ilgtspēja uzņēmumos”

2023.09.08
No šī gada 18. septembra līdz 8. oktobrim visā Eiropā norisināsies Eiropas Ilgtspējīgas attīstības nedēļa. Šīs kampaņas mērķis ir veicināt zināšanu apmaiņu un dalīšanos ar labās prakses piemēriem ilgtspējīgas attīstības veicināšanā.

Izveidota interaktīva karte par īpašumiem, kas pieejami uzņēmējdarbībai vai dzīvošanai Madonas novadā

2023.09.05
Madonas novada pašvaldībā regulāri tiek saņemti informācijas pieprasījumi par uzņēmējdarbībai piemērotām telpām un zemes īpašumiem novadā, kā arī par dzīvesvietas iespējām uzņēmumu darbiniekiem pagastu teritorijās, tāpēc vieglākai un ērtākai informācija pieejamībai Madonas nova
Publicitātes foto

“Eksporta un inovācijas balva 2023” atspoguļos pārmaiņas eksportā

2023.09.05
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) un Ekonomikas ministrija izsludina konkursu “Eksporta un inovācijas balva 2023”, kura gaitā tiks izvērtēti veiksmīgākie Latvijas eksportētāji un uzņēmumu ieguldījumi inovācijā.

SEB aptauja: Vairāk kā piektdaļa Latvijas iedzīvotāju vēlētos uzsākt savu biznesu

2023.09.05
Tuvāko trīs gadu laikā 24% Latvijas iedzīvotāju vēlētos kļūt par uzņēmējiem, liecina SEB bankas veiktā aptauja. Šis rādītājs ir augstāks nekā pārējās Baltijas valstīs.

Aicina amatniekus, mājražotājus un mazos uzņēmējus pieteikties dalībai Simjūda gadatirgum Valmierā

2023.09.04
Sestdien, 2023.gada 14.oktobrī, no plkst.10:00 līdz 16:00 Valmierā norisināsies Simjūda gadatirgus, aicinot saulrieta krāsas rudeni izbaudīt garšās, smaržās, skaistumā un “jāieziemo siltums” sajūtās.