2021-06-08 10:00 līdz 11:00
Tiešsaiste, "Zoom" platforma

Amazon – pasaulē pazīstamākais un lielākais interneta veikals, kas 2020. gadā visā pasaulē sasniedza gandrīz 400 miljardu ASV dolāru apgrozījumu – vilina ne vienu vien apņēmīgu uzņēmēju. Tas ir milzīgs digitālais tirgus, kurā iekļūt sākotnēji varētu šķist visai vienkārši – reģistrējies, izveido produktu katalogu, pārdod un piegādā klientiem vajadzīgās preces. Tomēr daudziem šis process apstājas jau pašā sākumā.

Viens no populārākajiem jautājumiem, kas uzņēmējiem rodas pēc produktu ievietošanas Amazon katalogā, ir: "Kāpēc neviens nepērk mūsu produktus?"

Šo jautājumu var tālāk iedalīt vēl divās atsevišķās kategorijās:

1. Kāpēc neviens neatrod mūsu produktus?
2. Kāpēc neviens produkta lapas apmeklētājs nenopērk mūsu produktus?

Tieši pirmais jautājums ir īsts "cietais rieksts", kas uzņēmējiem sagādā visvairāk problēmu un galvassāpju. Tāpēc aicinām piedalīties vebinārā un uzzināt par dažādām mārketinga, reklāmas un citām stratēģijām, kas palīdzēs Jūsu produktam tikt pamanītam Amazon katalogā starp miljoniem citu preču.

Semināra lektors
Jānis Bošs – "Fast Brands" līdzdibinātājs un vadītājs. "Fast Brands" ir viens no jaunākajiem Draugiem Group uzņēmumiem, kas palīdz ikvienam zīmolam nokļūt lielākajā pasaules interneta veikalā – Amazon. Jānim ir vairāk nekā 3 gadu ilga pieredze Amazon platformā, un šajā laikā viņš ir palīdzējis vairāk nekā 30 uzņēmumiem uzsākt sava biznesa attīstību Amazon interneta veikalā – gan Eiropā, gan Ziemeļamerikā.

Darba valoda – latviešu.
Dalība – bez maksas. 
Pieslēgšanās saite tiks nosūtīta visiem reģistrētajiem dalībniekiem.

Pieteikties pasākumam