2021-11-05 10:00 līdz 11:00
Tiešsaistē

Eiropas zaļais kurss un ar to noteiktie mērķi ir tas, ar ko uzņēmējiem būs jārēķinās vēl tuvākos gadu desmitus. Tas tāpēc, ka Eiropas Savienība vēlas kļūt par klimatneitrālu reģionu līdz 2050.gadam, kā arī par vienu no līderēm pasaules ekonomikā. Lai Latvijas uzņēmumi būtu konkurētspējīgāki Eiropas un pasaules tirgos, ir svarīgi ieviest tīrāku ražošanu uzņēmumā, kuras rezultātā varētu radīt vairāk produktus ar mazāku resursu un izejmateriālu patēriņu.

Kāda ir pašreizējā situācija pasaulē klimata jautājumos? Kādi ir Eiropas Savienības nākotnes plāni un iespējamie risinājumi? Ar ko sākt un kur iegūt nepieciešamās kompetences?

Turpinot izzināt ilgtspējas tematu, aicinām pievienoties tiešsaistes semināram un rast atbildes uz šiem un citiem jautājumiem kopā ar Bureau Veritas ekspertiem, kuri dalīsies ar savām zināšanām un pieredzi ceļā uz ilgtspēju.

Seminārā tiks apskatīti šādi temati:

  • Pārtikas ražotāju ietekme uz vidi, esošā situācija pasaulē;
  • Eiropas Savienības zaļais kurss;
  • Konkurētspējīgas uzņēmējdarbības risinājumi, pieredze un piemēri pārtikas nozarē;
  • Ar ko sākt ceļu uz ilgtspējīgu uzņēmējdarbību?
  • Semināru aicinām apmeklēt: esošos un topošos eksportētājus, kā arī tos uzņēmējus, kas par eksportu līdz šim nav domājuši.

Seminārā piedalīsies:

  • Lelde Matuko, Bureau Veritas Latvia rūpniecības nodaļas klientu menedžere, sniedz atbalstu dažādu nozaru Latvijas uzņēmumiem ceļā uz zaļo uzņēmējdarbību, konsultāciju, risinājumu un projektu realizācijas posmos;
  • Mārtiņš Sproģis, Bureau Veritas Latvia rūpniecības nodaļas klientu menedžeris, palīdz noteikt uzņēmuma pozīciju ceļā uz ilgtspējīgu uzņēmējdarbību, sniedzot vērtīgus ieteikumus un risinājumus situācijas uzlabošanai.

Pieteikties pasākumam

 

Reģistrācija ir obligāta

Pieslēgšanās saite tiks nosūtīta visiem reģistrētajiem dalībniekiem.

Vebināra darba valoda: latviešu

Dalība bezmaksas

Agnese Zīmele
Projektu vadītāja
+371 67039414
agnese.zimele@liaa.gov.lv