2022-02-10 10:00 līdz 11:30
Tiešsaistē

Eksportējot preces vai pakalpojumus, uzņēmumiem ir vairākas izvēles iespējas: veidot savus birojus citās valstīs, sadarbojoties ar ārvalstu biznesa partneriem, veidot pārstāvniecības vai pieņemt darbiniekus ārzemēs,  kuri strādā attālināti.

Efektīva savstarpēja komunikācija, informācijas un datu plūsma, dokumentu sagatavošana un aprite, kā arī klientu sasniegšana ir būtiski nosacījumi veiksmīgai darbībai neatkarīgi no izvēlētā biznesa attīstīšanas modeļa. Tāpēc aicinām uz tiešsaistes semināru, kurā uzzināsiet, kādi digitālie risinājumi var palīdzēt eksporta veicināšanai, ko tehnoloģijas ļauj optimizēt, kādus rīkus izmantot sadarbībai ar kolēģiem un partneriem dažādās valstīs, kā arī klientu servisa uzlabošanai.

Semināra ietvaros dzirdēsiet:

  • Kā izmantot vienu biznesa vadības programmu darbam dažādās valstīs un dažādās valodās?
  • Kādas programmatūru integrācijas izmantot e-veikalu un noliktavu pārvaldībai - kas strādā Eiropas tirgos un kas nē?
  • Kā optimizēt darbaspēka resursus: ko darīt pašiem un ko atstāt robotiem?
  • Kā samazināt piegādātāju ķēdi, administratīvo slogu un palielināt apgrozījumu?
  • Kādus procesus iespējams optimizēt, lai efektīvāk sasniegtu ārvalstu tirgus un nodrošinātu peļņu?
  • Kā izvēlēties jaunas eksporta valstis - izvērtējums no digitālās perspektīvas;
  • Eksportētāja “Flyte” pieredzes stāstu - uzņēmuma procesi pirms un pēc vienotas biznesa vadības sistēmas ieviešanas. 

Seminārs paredzēts gan eksportējošiem uzņēmumiem, gan tādiem, kas tikai plāno uzsākt eksportu. Tajā aplūkotās tehnoloģiju sniegtās iespējas būs noderīgas gan tirgotājiem, gan ražotājiem, gan pakalpojumu sniedzējiem, tostarp e-komercijas uzņēmumiem. 

Semināra lektori:

  • Elvis Kvalbergs, "Excellent Latvia" valdes loceklis - IT jomas profesionālis ar 20 gadu pieredzi ERP programmatūru un grāmatvedības risinājumu jomā, vadījis starptautiskus projektus un konsultējis uzņēmumus procesu efektivitātes uzlabošanā. Elvis ir arī IT risinājumu uzņēmuma "Burti" vadītājs un biznesa datu analītikas rīka izstrādes uzņēmuma "Flex.bi" valdes loceklis un produktu vadītājs.
  • Elvis Andersons, e-komercijas pakalpojumu portāla WebDev.lv IT Projektu vadītājs - IT jomas profesionālis ar 10 gadu pieredzi e-komercijas projektu izstrādē, to optimizācijā, dažādu integrāciju un automatizāciju izstrādē. Šobrīd galvenais mērķis ir izveidot vienu pieturvietu, kur uzņēmējs var saņemt visus nepieciešamos pakalpojumus, lai optimizētu un digitalizētu savu uzņēmējdarbību.
  • Milana Dvoranovska, uzņēmuma “Flyte” vadītāja. Uzņēmums izstrādā, ražo un pārdod skandināvu interjera dizaina priekšmetus, eksportējot tos uz dažādām pasaules valstīm. Grupā ietilpst 4 uzņēmumi - Latvijā, ASV, Ķīnā un Honkongā -, taču biznesa vadība tiek veikta no Rīgas.

Reģistrācija ir obligāta

Pieslēgšanās saite tiks nosūtīta visiem reģistrētajiem dalībniekiem.

Vebināra darba valoda: latviešu

Dalība bezmaksas 

Pieteikties pasākumam līdz 

10.02.2022.
 plkst. 09.00