2022-03-21 15:00 līdz 17:30
Tiešsaistē

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras tehnoloģiju pārstāvniecība Briselē “Lat.tech” aicina pievienoties efektīvām tīklošanās sesijām.

Tās vadīs “LinkedIn” trenere Katarina Hartgers, kam sekos moderēta tīklošanās. Pasākums būs noderīgs starptautiskiem projektu attīstītājiem, kā arī eksporta uzņēmumiem, kas attīsta inovatīvus produktus un pakalpojumus un vēlas izmantot ES fondus, lai segtu sadarbības veidošanas un inovāciju izmaksas.

Mācības notiks:

  • 13. decembrī,
  • 24. janvārī,
  • 21. februārī,
  • 21. martā.

2021. gada aprīlī Briselē darbu sāka Latvijas inovāciju un tehnoloģiju pārstāvniecība “Lat.Tech”. Šī ir pirmā Latvijas pārstāvniecība, kuras fokusā ir tehnoloģijas. Mērķis ir stiprināt Latvijas uzņēmumu un pētniecības institūtu pozīcijas starptautisko organizāciju sadarbības projektos. Pārstāvniecība darbojas kā viedais filtrs Latvijas inovatīvajiem uzņēmumiem un pētniecības organizācijām programmā “Apvārsnis Eiropa”, lai tos atbalstītu un iesaistītu starptautiskajos konsorcijos. Nozīmīgs pārstāvniecības uzdevums ir iekļauties citu valstu līdzīgu biroju saimē, kā arī iezīmēt Latvijas ekselenci viedajā specializācijā Briseles lobiju un lēmumu pieņēmēju vidē. “Lat.Tech” vada Egita Aizsilniece-Ibema, kura iepriekš bija LIAA pārstāvniecības Nīderlandē vadītāja.

Pieteikties pasākumam līdz 

21.03.2022.
 plkst. 12.00