2020-10-15 18:00
Latvija, Valmiera, Purva iela 12, C korpuss

LIAA Valmieras biznesa inkubators aicina uz vēl nebijuša koncepta pasākumu – jauno uzņēmumu produktu prezentācijām.

Pasākumā uzstāsies 3 jaunie uzņēmumi, kuri pašlaik ir LIAA Valmieras biznesa inkubatora dalībnieki. Visi uzņēmumi ir rūpīgi izstrādājuši savu produktu, tā zīmolu un vizuālo identitāti kā arī uzsākuši pirmo pārdošanu. Pasākuma laikā ikvienam klātesošajam būs iespēja iepazīties ar jaunajiem uzņēmējiem, uzzināt, kāds ir jaunizstrādāto produktu dzīves cikls no paša idejas sākuma līdz pirmajai pārdošanai, uzzināt kādi ir uzņēmēju nākotnes mērķi, kā arī ikvienam būs iespēja apskatīt produktu klātienē un uzdot jautājumus tā autoram.

Produktus prezentēs:

  • PIKE BOY KAYAK – uzņēmums ir radījis jaunu un inovatīvu saliekamo kajaku makšķerēšanai un atpūtai. Kajaks tiek pārnēsāts mugursomā un ir piemērots, lai iepazītu neaizsniedzamās upes un ezerus. Kajaka svars ir 11 kg, un tā salikšana prasa vien piecas minūtes.
  • FOR MY PLANTS – uzņēmums radījis profesionāla līmeņa telpaugu augsnes maisījumu, kas iepakots ilgtspējīgā mazgājamā papīra maisā, kas ir unikāls risinājums šāda veida produktam. Tas pilda gan praktisku funkciju maisījuma ērtai uzglabāšanai, gan vēlāk izmantojams kā interjera objekts - auga dekoratīvais ietvars vai segu, rotaļlietu, papīra ruļļu uzglabāšanas maiss.
  • NUUK CHAIR – uzņēmums radījis inovatīvus metāla atpūtas krēslus. NUUK sevī ietver komfortu un mājīgumu, kā arī ziemeļnieku lakonismu un atturīgo stilu. Metāla izturība un vienkāršība apvienojumā ar tekstiltīkla pinumu smalkumu rada baudījumu gan acīm, gan ķermenim.

Darba valoda – latviešu un angļu.
Dalība – bez maksas.

Pieteikties pasākumam līdz  14.10.2020.

Programma

Alise Razminoviča

Vecākā projektu vadītāja - Valmieras biznesa inkubators