2020-11-13 (Visu dienu)
Latvija, Cēsis, Valmieras iela 19
Svarīgi!

Hakatons notiks, izvērtējot epidemoloģisko situāciju valstī un ievērojot visus pulcēšanās noteikumus. Pastāv iespēja, ka pasākums var tikt pārcelts vai mainīts tā norises formāts. Organizatori informēs par izmaiņām komandas, kas būs pieteikušās.

LIAA Valmieras biznesa inkubators, Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikums un Ruckas mākslas un izglītības centrs organizē biznesa ideju maratonu "Zerotons" jeb "zero waste". Pasākumā aicināti piedalīties Cēsu novada jaunieši vecumā no 16 līdz 19 gadiem. Pasākuma mērķis ir attīstīt jauniešos “zero waste” domāšanu, atraisīt radošumu, lai veidotos idejas un risinājumi no blakusproduktiem, atlikumiem, kas radušies ražošanas procesā Cēsu novada uzņēmumos.

Pasākums norisināsies no 13. novembra līdz 27. novembrim.

Hakatona laikā jaunieši kopā ar mentoriem radīs dizaina idejas un prototipus jaunu produktu izstrādei no uzņēmēju piešķirtiem mēbeļu/apģērbu/pārtikas ražotāju atgriezumiem, pārpalikumiem, blakusproduktiem. Prototipu izstrādē jauniešiem palīdzēs mentori no LIAA Valmieras biznesa inkubatora, Design elevator, Tet u.c. uzņēmumiem.

Komandas idejas vai prototipus prezentēs Cēsu uzņēmēju foruma ietvaros un tās vērtēs pasākuma organizatoru izveidota žūrija. Žūrijas pārstāvji vērtēs idejas vai prototipa potenciālu to komercializēt, idejas novitāti, aktualitāti tirgū, izvēlēto mērķa tirgu, eksporta potenciālu, piedāvāto risinājumu produkta laišanai tirgū kā arī idejas attīstīšanas un īstenošanas plāna gatavību.

1. vietas ieguvējs saņems 500 eiro lielu naudas balvu, ko nodrošina Cēsu novada pašvaldība.

Pieteikšanās līdz 30. oktobrim: ej.uz/zerotona-pieteiksanas