Nevaram būt ilgtspējīgi, nedomājot globāli – uzņēmēji un pētnieki norāda uz nepieciešamību izveidot vienotu platformu iepakojuma aktualitātēm

2020.11.30
Vairāki Latvijas uzņēmēji un pētnieki spēruši būtiskus soļus, lai sadarbotos ilgtspējīga pārtikas iepakojuma identificēšanā vai radīšanā.

Aicinām iesaistīties Vidzemes inovāciju nedēļas 2021 organizēšanā un pieteikt savu pasākumu

2020.11.30
Vidzemes plānošanas reģions pieņēmis izaicinājumu – arī 2021. gadā no 22. līdz 26. februārim tiks organizēta Vidzemes inovāciju nedēļa, kas nu jau trešo reizi pulcēs vidzemniekus, lai stiprinātu inovācijas garu.

Sociālā uzņēmējdarbība – darbs, kas rada pievienoto vērtību

2020.11.30
Sociālā uzņēmējdarbība nozīmē ražot preces vai sniegt pakalpojumus, lai risinātu kādu sociālo problēmu vai radītu nozīmīgu sociālo labumu sabiedrībai.

Nodokļu nomaksa mazajiem uzņēmējiem kļūs vienkāršāka

2020.11.30
Lai padarītu vienkāršāku nodokļu aprēķināšanu un nomaksu mazajiem uzņēmējiem, no 2022. gada 1. janvāra tiks ieviests vienkāršots nodokļa nomaksas risinājumus jeb saimnieciskās darbības ieņēmumu (SDI) konts.

Cēsu uzņēmēju forums 2020

2020.11.20
No 25.novembra līdz 27.novembrim notiks tradicionālais Cēsu uzņēmēju forums.

ATKLĀTA PIETEIKŠANĀS GEMOSS GRANTU KONKURSAM

2020.11.20
NO LIELISKAS IDEJAS LĪDZ VEIKALA PLAUKTAM GEMOSS grantu konkurss veselīgu, inovatīvu pārtikas produktu izstrādei, ražošanai un attīstībai

Valmieras uzņēmēji aicināti piedalīties tiešsaistes diskusijā par atbalstu un sadarbības iespējām ārkārtas situācijā

2020.11.20
Valmieras pilsētas pašvaldība un Valmieras Attīstības aģentūra aicina uzņēmējus uz sarunu, lai informētu par plānotajiem atbalsta pasākumiem valstī un pašvaldībā ārkārtas situācijas apstākļos.

Praktisks seminārs darba devējiem "Jaunā darba vide"

2020.10.21
Latvijas darba devēju konfederācija (LDDK) šī gada 26.oktobrī, plkst. 15 aicina piedalīties uzņēmējus praktiskā seminārā “Jaunā darba vide”. Semināra ietvaros iecerēts iepazīstināt darba devējus ar aktualitātēm darba vides, darba drošības un darba tiesību jomās.

Aicina uzņēmējus pieteikties eksperimentālai aktivitātei, lai saņemtu atbalstu jaunu produktu attīstības projektu vadībā

2020.10.15
Pārtikas, kokapstrādes, bioekonomikas, tūrisma, informācijas un komunikācijas tehnoloģiju nozaru uzņēmumu pārstāvji ir aicināti pieteikties inovāciju projektu vadītāja atbalstam savu pakalpojumu attīstīšanai vai jaunu pieeju rašanai laikā, kad dažādas uzņēmējdarbības jomas ir būtisku izaicinājumu

Pagarināta iespēja Vidzemes uzņēmējiem saņemt bezmaksas konsultācijas inovāciju attīstīšanai

2020.10.13
Līdz nākamā gada beigām rasta iespēja paildzināt Vidzemes plānošanas reģiona piedāvāto atbalstu inovāciju veicināšanai uzņēmumā. Arī turpmāk plānots īstenot vairākus izglītojošus pasākumus, kā arī nodrošināt inovāciju atbalsta speciālista konsultācijas. 

Uzņēmumi prezentēs savus jaunizstrādātos produktus

2020.09.28
LIAA Valmieras biznesa inkubators aicina uz vēl nebijuša koncepta pasākumu Valmierā “Jauno uzņēmumu produktu prezentācijas’’, kas norisināsies 15. oktobrī plkst.18:00 Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatorā (Purva iela 12A, Valmiera).