Atbalstam algu subsīdijai par oktobri un novembri var pieteikties no 22.novembra līdz 15.decembrim

2021.11.30
Lai palīdzētu uzņēmējiem un saimnieciskās darbības veicējiem Covid-19 straujās izplatības dēļ valstī noteikto ierobežojumu laikā, valdība ir apstiprinājusi atbalsta programmu, kas paredz darbinieku darba algas, pašnodarbināto ienākumu un patentmaksātāju atlīdzības kompe

Inovāciju brokera konsultācijas uzņēmējiem decembrī

2021.11.29
Vidzemes plānošanas reģiona uzņēmēji aicināti pieteikties bezmaksas konsultācijām par inovāciju un starptautiskās sadarbības attīstīšanu, lai veicinātu uzņēmuma konkurētspēju ārvalstīs.

“Demola Latvia” aicina uzņēmumus iesaistīt talantīgus studentus inovāciju radīšanā

2021.11.23
Inovāciju platforma “Demola Latvia” līdz 30. novembrim aicina pieteikties uzņēmumus, kas ir ieinteresēti sadarboties ar studentiem novatorisku risinājumu izstrādē un ieviešanā. 1. decembrī notiks uzņēmumu Informācijas diena.

26. novembrī notiks seminārs par atbildīgu ražošanu

2021.11.23
LR Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) aicina uzņēmējus uz semināru 26. novembrī plkst. 10.45 par aprites ekonomiku un atbildīgu ražošanu.

Nosacījumi saimniecisko un sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšanai no 15. novembra

2021.11.15
Ar mērķi mazināt straujo Covid-19 infekcijas pieauguma un veselības sistēmas noslodzes pieauguma tendenci un mirstības mazināšanu, vienlaikus nodrošinot svarīgu valsts funkciju un pakalpojumu nepārtrauktību, Ministru kabinets š.g. 9.

Vebinārs “Ar kādiem izaicinājumiem sastopas Latvijas uzņēmēji Zviedrijā”

2021.11.11
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar Lienes Consulting AB 24. novembrī  plkst. 13:00–14:30 organizē vebināru “Ar kādiem izaicinājumiem sastopas Latvijas uzņēmēji Zviedrijā”.  

Valdība apstiprina tehniskas izmaiņas Covid-19 atbalsta programmās apgrozāmo līdzekļu grantam un algas subsīdijai

2021.11.09
Apstiprinot grozījumus Ministru kabineta noteikumos par atbalstu Covid-19 krīzes skartajiem uzņēmumiem apgrozāmo līdzekļu plūsmas nodrošināšanai, valdība precizēja kritērijus apgrozāmo līdzekļu granta saņemšanai, nodrošinot, ka atbalstu varēs saņemt arī strauji augoši uzņēmumi.

Facebook ievieš apmācību platformu Latvijas mazajiem un vidējiem uzņēmumiem

2021.11.03
Facebook Latvijā šonedēļ ievieš Boost with Facebook platformu, kurā bez maksas būs pieejami dažādi interaktīvi tiešsaistes apmācību materiāli mazajiem un vidējiem uzņēmumiem.

Digitalizācijas vebināru cikls Vidzemē

2021.11.02
Vidzemes uzņēmumi, kā arī pašvaldību pārstāvji tiek aicināti pieteikties bezmaksas vebināru ciklam par digitalizācijas iespējām. Tiksimies četras novembra ceturtdienas no plkst. 10.00 līdz 12.00:

Nepalaid garām iespēju piedalīties i-Days hakatonā

2021.11.02
Hakatona uzdevums: Rast inovatīvas idejas, lai risinātu dažādus veselības aprūpes izaicinājumus.Norises datums: 5. un 6. novembrī.Norises vieta: Tiešsaiste.

SIA “Rūjienas saldējums” sadarbībā ar Vidzemes plānošanas reģionu attīsta ilgtspējīga iepakojuma risinājumu

2021.10.28
SIA “Rūjienas saldējums” ir viens no pieciem uzņēmumiem, kas pēdējā gada laikā izmantoja iespēju sadarboties ar Vidzemes plānošanas reģiona inovāciju projektu vadītāju.

Starptautiskas sadarbības attīstīšanai tehnoloģiju uzņēmumus un pētniekus aicina reģistrēties platformā “Emporium”

2021.10.25
Eiropas vadošais ekosistēmas forums “5G Techritory” aicina vietējos un starptautiskos 5G ekosistēmas dalībniekus – organizācijas, tehnoloģiju inovāciju radītājus, universitātes un pētniecības institūtus – reģistrēties īpaši izveidotā virtuālā platformā “Emporium”.