2021-06-10 10:00 to 11:30
Tiešsaiste, "Zoom" platforma

Aicinām apmeklēt tiešsaistes semināru cikla par sekmīgu dalību tiešsaistes pasākumos otro vebināru, kas veltīts individuālo tiešsaistes pasākumu rīkošanas pamatprincipiem.

Virtuālās izstādes un kontaktbiržas daudzās nozares ir jaunā realitāte, tomēr tur lielākā vai mazākā mērā vienmēr ir jāspēlē pēc organizatoru un konkrētās platformas radītajiem noteikumiem. Kā alternatīva ir uzņēmumiem pašiem uzņemties vadību un radīt savus tiešsaistes pasākumus, bet vai ieguldītais laiks un līdzekļi atmaksājas?

Seminārā aplūkosim šādus tematus:

  • individuālo virtuālo pasākumu veidošana kā alternatīva dalībai tiešsaistes izstādēs;
  • pašrīkotu virtuālo pasākumu ieguvumi un trūkumi;
  • virtuālo pasākumu stratēģija, saturs, formāti, izmantojamās tehnoloģijas un reklāmas iespējas.

Vebināra lektors – Larss Lokemans 

fairconcept izpilddirektors. Specializējas uzņēmumu sagatavošanā dalībai starptautiskās B2B izstādēs un kopš 2000. gada ir sniedzis atbalstu, veidojot konceptu un aktivitāšu plānu, vairāk nekā 200 ar izstādēm saistītos projektos un 4 kontinentos. Viņa konsultatīvajā darbā ietilpst dalības stratēģijas izstrāde, izstāžu portfolio analīze un optimizācija, snieguma monitorēšana un kopš 2020. gada – arī digitālās tiešsaistes komunikācijas kā alternatīva vai papildinoša eksportu veicinoša pasākuma īstenošana

fairconcept ir Vācijā dibināts konsultāciju un stratēģiskās plānošanas uzņēmums, kurš jau 15 gadus darbojas starptautisko izstāžu biznesā un palīdz B2B uzņēmumiem pārvērst dalību un prezentāciju izstādēs reālos darījumos. fairconcept klienti nāk ne tikai no Vācijas, Eiropas, bet visas pasaules. Uzņēmums piedāvā izstāžu stendu būvniecības, komunikācijas, mediju tehnoloģiju, tiešsaistes, personāla, kā arī dizaina un scenogrāfijas pakalpojumus.

Darba valoda – angļu.
Dalība – bez maksas. 

Piesakoties uz semināru, Jūs varat uzreiz pieteikties dalībai arī pārējos cikla tiešsaistes semināros.
Pieslēgšanās saite tiks nosūtīta visiem reģistrētajiem dalībniekiem.

Pieteikties pasākumam