2021-06-15 10:00 to 11:30
Tiešsaiste, "Zoom" platforma

Aicinām apmeklēt tiešsaistes semināru cikla par sekmīgu dalību tiešsaistes pasākumos trešo un noslēdzošo vebināru, kas veltīts sekmīgai sarunu veikšanai digitālajā vidē.

Sevis prezentēšana un produktu vai pakalpojumu pārdošana ir māksla, ko var apgūt tikai nepārtrauktu treniņu rezultātā. Vai iegūtās prasmes, veicot sarunas klātienē, var pārnest arī uz virtuālo vidi un kā nezaudēt potenciālā partnera uzmanību un interesi, sniedzot prezentāciju caur videokameru?

Seminārā aplūkosim šādus tematus:

  • digitālās prezentācijas veidošana – sarunu veikšana caur videokameru, kā 90 sekunžu laikā sevi noprezentēt un radīt potenciālā partnera interesi;
  • biežākās kļūdas virtuālajās sarunās, no kurām izvairīties;
  • efektīvas darbības pēc sarunas norises;
  • digitālās pārdošanas prezentācijas (sales pitch) izstrāde un prezentēšana grupās.

Vebināra lektors – Larss Lokemans 

fairconcept izpilddirektors. Specializējas uzņēmumu sagatavošanā dalībai starptautiskās B2B izstādēs un kopš 2000. gada ir sniedzis atbalstu, veidojot konceptu un aktivitāšu plānu, vairāk nekā 200 ar izstādēm saistītos projektos un 4 kontinentos. Viņa konsultatīvajā darbā ietilpst dalības stratēģijas izstrāde, izstāžu portfolio analīze un optimizācija, snieguma monitorēšana un kopš 2020. gada – arī digitālās tiešsaistes komunikācijas kā alternatīva vai papildinoša eksportu veicinoša pasākuma īstenošana

fairconcept ir Vācijā dibināts konsultāciju un stratēģiskās plānošanas uzņēmums, kurš jau 15 gadus darbojas starptautisko izstāžu biznesā un palīdz B2B uzņēmumiem pārvērst dalību un prezentāciju izstādēs reālos darījumos. fairconcept klienti nāk ne tikai no Vācijas, Eiropas, bet visas pasaules. Uzņēmums piedāvā izstāžu stendu būvniecības, komunikācijas, mediju tehnoloģiju, tiešsaistes, personāla, kā arī dizaina un scenogrāfijas pakalpojumus.

Darba valoda – angļu.
Dalība – bez maksas.
Lai varētu efektīvi noorganizēt vebināra praktisko daļu, dalībai tiks apstiprināti tikai pirmie 100 reģistrētie dalībnieki.

Piesakoties uz semināru, Jūs varat uzreiz pieteikties dalībai arī pārējos cikla tiešsaistes semināros.
Pieslēgšanās saite tiks nosūtīta visiem reģistrētajiem dalībniekiem.

Pieteikties pasākumam