2021-12-16 10:00 to 11:00
Tiešsaistē

Dienvidkorejas rokdarbu (handmade) tirgus pēdējos 10 gados ir ievērojami izmainījies, galvenokārt pateicoties e-komercijas platformai IDUS, kas nu aizņem jau 94% no sektora tirgus daļas. Līdz ar e-komercija attīstību ar roku darināto izstrādājumu niša Korejas tirgū ir kļuvusi krietni redzamāka – pirms tam patērētāji pārsvarā deva priekšroku lielu uzņēmumu precēm. Šo pārmaiņu iespaidā arī Latvijas ražotājiem ir radusies iespēja ielauzties šajā tirgū, it īpaši premium segmentā.

IDUS izceļas ar to, ka cieši strādā ar ražotājiem un ir kā pirmais pakāpiens ienākšanai Korejas tirgū. Vairāk par to, kādēļ Latvijas precēm varētu būt pieprasījums Korejas tirgū, pastāstīs IDUS platformas globālais skauts Denijs Džons (Danny Jeon). Denijs arī iepazīstinās ar praktiskām detaļām un sadarbības veidiem, uzsākot pārdošanu IDUS platformā, kā arī par izaicinājumiem un iespējām Korejas rokdarbu sektorā.

LIAA pārstāvis Dienvidkorejā Mārtiņš Baumanis, savukārt, izstāstīs par pieejamo LIAA atbalstu bērnu un elektrisko preču sertifikācijai, jo tieši šis parasti ir lielākais izaicinājums, nelieliem uzņēmumiem uzsākot pārdošanu šajā attālajā tirgū. 

Kā turpinājums šim vebināram plānota ciešāka sadarbība ar IDUS, gatavojoties jaunajai pavasara sezonai, veidojot kontaktbiržu ar Latvijas uzņēmumiem, kā arī veiksmīga iznākuma gadījumā “Latvijas dienu” rīkošana šajā e-komercijas platformā.

Vebinārā piedalīsies:

  • Denijs Džons, IDUS globālais skauts;
  • Mārtiņš Baumanis, LIAA Latvijas Ārējās ekonomiskās pārstāvniecības Dienvidkorejā vadītājs

Reģistrācija ir obligāta

Pieslēgšanās saite tiks nosūtīta visiem reģistrētajiem dalībniekiem.

Vebināra darba valoda: latviešu un angļu

Dalība bezmaksas

Agnese Zīmele
Projektu vadītāja
+371 67039414
agnese.zimele@liaa.gov.lv

Pieteikties pasākumam līdz 

16.12.2021.
 plkst. 09.00