2021-11-25 09:00 to 19:00
Tiešsaistē

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra aicina piedalīties sadarbības partnera “Innovation Norway” organizētā online pasākumā The 5th Norwegian Circular Economy Conference, kas norisināsies šī gada 25.novembrī.

Kāpēc piedalīties?

Mērķis ir uzzināt vairāk par aprites ekonomiku un meklēt potenciālos sadarbības partnerus Norvēģijā uzņēmējdarbības attīstībai “zaļo” inovāciju jomā.

Kāda ir pasākuma programma?

Pasākuma ietvaros uzstāsies eksperti, kas sniegts informāciju par aprites ekonomiku, “zaļo” inovāciju jomu un projektu finansēšanas iespējām, izmantojot EEA Norway Grants un Horizon Europe. Reģistrētajiem pasākuma dalībniekiem būs iespēja rezervēt online B2B tikšanās ar citiem pasākuma dalībniekiem - potenciāliem Norvēģijas sadarbības partneriem. Pasākuma provizoriskā programma šeit.

Piesakies pasākumam!

Aicinām pieteikties komersantus, kas darbojas “zaļo” inovāciju un IKT jomās, kā, piemēram, videi draudzīgu produktu izstrāde, izmantojot IKT komponentes, “zaļāku” ražošanas procesu izstrāde un ieviešana ražošanā, kā arī jebkura cita veida produkta ražošana, kas saistīta ar resursu ekonomiju un ietekmes uz vidi samazināšanu.  

Dalība pasākumā ir bez maksas.

Ja vēlies piedalīties B2Match sesijā, tiekoties online ar potenciālajiem sadarbības partneriem, aizpildi kvalitatīvi savu profilu, norādot, kādā nozarē darbojies, kādus pakalpojumus piedāvā un kāda veida sadarbību meklē B2Match platformā.

Pieteikties pasākumam līdz 

25.11.2021.
 plkst. 09.00

 

Norvēģijas finanšu instrumenta departaments
+371 67039443
nor.projekti@liaa.gov.lv