2020-11-13 (All day)
Tiešsaistē

Aicinām tehnoloģiju entuziastus, studentus, uzņēmējus un ikvienu interesentu piedalīties kosmosa tehnoloģiju hakatonā "Act In Space", kas notiks jau ceturto reizi un šogad vienlaikus 45 valstīs visā pasaulē. Latvijā hakatons norisināsies jau trešo reizi.

“Act In Space” ir Francijas Kosmosa aģentūras (CNES) un Eiropas Kosmosa aģentūras (EKA) radīts projekts. Hakatona uzdevums ir 24 stundu laikā izstrādāt risinājumus kosmosa tehnoloģiju izmantošanai ikdienas dzīvē, aptverot plašu nozaru spektru – veselības aprūpi, aviāciju, mākslīgo intelektu, telekomunikācijas, loģistiku u.c.

Iepriekšēja pieredze nav nepieciešama. Tevi apmācīs un konsultēs vislabākie tehnoloģiju un biznesa eksperti, lai palīdzētu 24 stundu laikā radīt veiksmīgu uzņēmējdarbības pamatu!

24 stundu laikā dalībnieki varēs izvēlēties kādu no iepriekš sagatavotiem izaicinājumiem un attīstīt to jau pārvēršot produktā vai tā prototipā. Pasākuma laikā dalībniekus atbalstīs mentori – informācijas tehnoloģiju, elektronikas un vides novērošanas jomu eksperti, biznesa attīstības speciālisti un Latvijas Kosmosa industrijas asociācijas dalībnieki.

Šī gada labākā projekta autoriem būs iespējas piedalīties starptautiskajā finālā Francijā, Tulūzā. Fināla galvenā balva ir bezsvara lidojums Airbus lidmašīnā, kā arī specbalvas labākajām uzņēmējdarbības un inovāciju idejām.

Precīza pasākuma programma tiks izziņota.

Darba valoda – angļu.

Pieteikšanās un papildu informācija pieejama tīmekļkvietnē actinspace.org.

Hakatonu organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA), Izglītības un zinātnes ministrija (IZM), Latvijas Kosmosa industrijas asociācija (LAIK) un atbalsta Rīgas Tehniskā universitāte (RTU).

Dace Dumbere-Bregže

Vecākā projektu vadītāja - Inovāciju atbalsta nodaļa

+371 67039454

dace.dumbere@liaa.gov.lv