2022-02-07 (All day) to 2022-02-11 (All day)
Tiešsaistē

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra informē par iespēju piedalīties tiešsaistes B2B pasākumā "Beauty Week" 2022.gada 7.-11.februārī, ko rīko ECRM. 

Beauty Week ietvaros tiek piedāvātas divas programmas: 

"The European and Cosmetics Fragrance Program" un "The European Skin, Bath, Hair & Sun Care Program". 

Februārī gaidāmā Skaistuma nedēļa ir viena no ECRM populārākajām programmām, kur jau ir pieteikušies vairāk kā 100 iepircēji. Piecu dienu laikā dalībnieki vidēji satiekas ar 50 - 60 iepircējiem tiešsaistē. Šī būtu lieliska iespēja arī Latvijas sakistumkopšanas nozares uzņēmumiem atrast potenciālos partnerus. 

ECRM piedāvā LIAA klientiem īpašās cenas dalībai vienā programmā:

  • 10 minūšu tikšanās ar iepircējiem 5000 EUR
  • 20 minūšu tikšanās ar iepircējiem 8000 EUR

SKV programmas ietvaros LIAA klientiem 50% līdzfinansējums (detalīzēta info zemāk).

Pieteikšanās līdz 20.janvārim!

Tiklīdz Jūs reģistrējaties, ar Jums sazinās Jūsu īpašais konta pārvaldnieks no ECRM un palīdz Jums sagatavot uzņēmuma profilu un produktu informāciju. Pēc tam šī informācija tiek sūtīta iepircējiem un tiek veidota darba kārtība.

Vairāk informācijas (tajā skaitā arī par citām šī gada programmām kosmētikas nozarē) un iespēja reģistrēties pieejama šeit.

 Vēršam Jūsu uzmanību, ka šī tiešsaistes B2B aktivitāteka ietilpst Starptautiskās konkurētspējas veicināšanas programmas atbalstāmajās darbībās, sniedzot 50% līdzfinansējumu dalības maksai. Šī darbība Jums jāiekļauj Eksporta atbalsta darbību pieteikumā (gada plānā). 

Pieteikties pasākumam līdz 

20.01.2022.