NVA aicina darba devējus līdz šī gada 19.decembrim pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai

2018.12.07
Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) turpina pieņemt darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumā „Apmācība pie darba devēja”.

Ekonomikas ministrija aicina: piesakies Eiropas uzņēmējdarbības balvas konkursā

2018.12.07
Ekonomikas ministrija aicina uzņēmējus, kuri sekmējuši inovācijas, eksportu, klientu un tirgus attīstību, digitālo tehnoloģiju, sociālo atbildību, kā arī uzņēmuma izaugsmi piedalīties Eiropas uzņēmējdarbības balvas European Business Awards (turpmāk – EBA

Latvijas Dizaina centrs uzsāk darbu

2018.12.07
Lai sekmētu Latvijas dizaina jomas attīstību ilgtermiņā un iesaistītu šajā darbā pēc iespējas plašāku dizaina ekosistēmas dalībnieku loku, darbību uzsāk pēc Kultūras ministrijas (KM) iniciatīvas izveidotais Latvijas Dizaina centrs.

Topošais rīcības plāns par atbalsta instrumentu pilnveidi MVU Vidzemē un Latvijā saņem pozitīvu novērtējumu

2018.12.05
Vidzemes plānošanas reģions šobrīd veic aktīvu darbu pie rīcībplāna izstrādes par atbalsta instrumentu pilnveidi, lai uzlabotu mazo un vidējo uzņēmumu konkurētspēju un videi draudzīgu inovāciju kapacitāti Latvijā, tostarp arī Vidzemē. Plānots, ka dokuments būs gatavs 2019.

Priekuļu novada pašvaldība meklē ideju!

2018.11.22
Tiek meklēta interesanta, iedzīvotājiem nepieciešama projekta ideja, kuru varētu attīstīt un virzīt līdz uz rezultātu, iesniedzot projekta iesniegumu LEADER projektu iesniegumu pieņemšanā, kas plānota 2019.gada sākumā.

Uzņēmēju atbalstam inovatīvu produktu ieviešanai ražošanā papildus piešķir 3,55 miljonus eiro

2018.11.13
Ministru kabineta š.g. 13. novembra sēdē piešķirti papildu 3 554 883 eiro uzņēmēju atbalstam ES fondu programmas “Atbalsts jaunu produktu ieviešanai ražošanā”  2. atlases kārtas ietvaros iesniegtajiem projektiem.

Seminārs: Dokumentu digitalizācija jeb efektīva datu aprite

2018.11.12
Lai saglabātu savu konkurētspēju mūsdienu globālajā tirgū uzņēmumi arvien lielāku nozīmi pievērš savu biznesa un iekšējās pārvaldes procesu efektivizācijai, tai skaitā, plaši ieviešot dažādus informācijas tehnoloģiju (IT) risinājumus. 

NVA piedāvā bezdarbniekiem atbalstu ārpus formālās izglītības sistēmas apgūtās profesionālās kompetences novērtēšanai

2018.11.12
Daudzi darba ņēmēji, ilgus gadus strādājot kādā noteiktajā profesijā un praktiskajā darbā iegūstot profesionālās zināšanas un prasmes, ir kļuvuši par sava aroda meistariem, bet viņiem nav atbilstošas profesionālās kvalifikācijas apliecības, un tas, darbu zaudējot, kļūst par nop

Otrajā hakatonā profesionāļu atzinību gūst ideja par ledus biezuma mērītāju

2018.11.12
7. novembrī Vidzemes uzņēmējdarbības centra (VUC) organizētā hakatona finālā profesionāļu atzinību gūst ideja par ledus biezuma mērītāju upēs un ezeros, kas spētu izglābt daudzu zemledus makšķernieku dzīvības no ielūšanas ledainajos ūdeņos.

LTRK aicina uz biznesa forumu Cēsīs

2018.11.02
Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Cēsu novada pašvaldība sadarbībā ar banku Citadele aicina uzņēmējus un interesentus apmeklēt ikgadējo biznesa forumu “Cilvēks nākotnes biznesā”, kas notiks 30.novembrī plkst.