Praktisks seminārs darba devējiem "Jaunā darba vide"

2020.10.21
Latvijas darba devēju konfederācija (LDDK) šī gada 26.oktobrī, plkst. 15 aicina piedalīties uzņēmējus praktiskā seminārā “Jaunā darba vide”. Semināra ietvaros iecerēts iepazīstināt darba devējus ar aktualitātēm darba vides, darba drošības un darba tiesību jomās.

Aicina uzņēmējus pieteikties eksperimentālai aktivitātei, lai saņemtu atbalstu jaunu produktu attīstības projektu vadībā

2020.10.15
Pārtikas, kokapstrādes, bioekonomikas, tūrisma, informācijas un komunikācijas tehnoloģiju nozaru uzņēmumu pārstāvji ir aicināti pieteikties inovāciju projektu vadītāja atbalstam savu pakalpojumu attīstīšanai vai jaunu pieeju rašanai laikā, kad dažādas uzņēmējdarbības jomas ir būtisku izaicinājumu

Pagarināta iespēja Vidzemes uzņēmējiem saņemt bezmaksas konsultācijas inovāciju attīstīšanai

2020.10.13
Līdz nākamā gada beigām rasta iespēja paildzināt Vidzemes plānošanas reģiona piedāvāto atbalstu inovāciju veicināšanai uzņēmumā. Arī turpmāk plānots īstenot vairākus izglītojošus pasākumus, kā arī nodrošināt inovāciju atbalsta speciālista konsultācijas. 

Uzņēmumi prezentēs savus jaunizstrādātos produktus

2020.09.28
LIAA Valmieras biznesa inkubators aicina uz vēl nebijuša koncepta pasākumu Valmierā “Jauno uzņēmumu produktu prezentācijas’’, kas norisināsies 15. oktobrī plkst.18:00 Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatorā (Purva iela 12A, Valmiera).

Aicina uz Pierobežas rudens gadatirgu Apē

2020.09.16
Apes pierobežas rudens gadatirgu jau daudzu gadu garumā iecienījuši ne vien Apes novada iedzīvotāji, bet arī ciemiņi no apkārtējiem novadiem.

Aicina uzņēmējus pieteikties bezmaksas konsultācijām inovāciju un starptautiskās sadarbības jautājumos

2020.09.15
Vidzemes reģiona uzņēmējiem ir iespēja pieteikties bezmaksas konsultācijām par inovāciju un starptautiskās sadarbības attīstīšanu, lai veicinātu uzņēmuma konkurētspēju ārvalstīs.

CFLA: Liela interese par ES fondu atbalstu uzņēmumu akciju emisijai

2020.09.10
Eiropas Savienības (ES) fondu finansējuma piešķiršanai mazo un vidējo komersantu akciju un obligāciju emisijai projektu atlases pirmajā kārtā saņemti deviņi iesniegumi. Kopējais pieprasītais finansējuma apmērs ir 78% no ES fondu programmai paredzētā.

Vidzemnieku dārza svētki jau devīto gadu pulcē uzņēmējus un pašvaldību pārstāvjus

2020.08.20
19. augustā Gulbenes novada Stāmerienas pilī Vidzemes plānošanas reģions pulcēja uzņēmējus un pašvaldību pārstāvjus no visiem Vidzemes novadiem un Valmieras pilsētas, lai arī šogad īpaši izceltu 26 uzņēmēju pieredzi un panākumus.

Alūksnes pašvaldība prezentē novada uzņēmēju vajadzības ministrijā

2020.08.10
Alūksnes novada pašvaldības pārstāvji viesojās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā, kur tikās ar ministrijas amatpersonām, lai iepazīstinātu ar novada uzņēmēju attīstības vajadzībām un sniegtu priekšlikumus uzņēmējdarbības atbalsta programmas regulējošo normatīvo aktu p

LTRK aicina uzņēmējus dalībai “Vidzemes uzņēmēju dienas 2020”

2020.07.28
Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Vidzemes reģionālā nodaļa aicina pieteikties uzņēmējus, valsts un pašvaldības iestādes, profesionālās un augstākās izglītības iestādes, amatniekus un mājražotājus dalībai “Vidzemes uzņēmēju dienās  2020”, pa

Uzņēmēj! Nodrošini darbu jaunietim vasarā, algu maksā Valmieras pilsētas pašvaldība

2020.07.13
Aicinām atsaukties darba devējus, kuri ir gatavi piedāvāt darba vietas jauniešiem vasarā, kuri vēlas uzkrāt darba pieredzi, iemaņas, iepazīt noteiktu darba vidi, lai mērķtiecīgi virzītos pretī savai karjerai! Kādi soļi ir jāveic?

Pieejams ES fondu finansējums praktiskas ievirzes pētījumiem

2020.07.07
Zinātniskajām institūcijām un komersantiem praktiskas ievirzes pētījumu veikšanai pieejami gandrīz 16,9 miljoni eiro, no tiem 15,9 miljonus finansēs Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF).