Magnetic Latvia biznesa forums “Uzņēmums 3D”

2019.06.04
Ikgadējais LIAA biznesa forums, kas norisināsies 18. jūnijā, šogad ir veltīts tēmai, kas aktuāla kā jauniem un nelieliem, tā pieredzējušiem un lieliem uzņēmumiem, lai veicinātu to attīstību plašākā mērogā.

Sākas pieteikšanās mācībām pieaugušajiem gandrīz 800 programmās

2019.06.03
27.maijā atklāta ceturtā pieteikšanās kārta Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, kuru īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA).

LTRK aicina uzņēmējus iesūtīt jautājumus par sankcijām

2019.06.03
Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina uzņēmējus elektroniski iesūtīt jautājumus par sankcijām un to piemērošanas kārtību, lai sadarbībā ar Ārlietu ministriju izdiskutētu un sagatavotu atbildes.

Notiks reģionālie ECVET semināri

2019.05.24
Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA), sākot ar 2019. gada 10. jūniju, aicina interesentus piedalīties reģionālajos informatīvajos semināros par Eiropas kredītsistēmu profesionālajai izglītībai (ECVET), kuros būs iespēja uzzināt par ECVET, kā arī uzdot sev interesējošos jautājumus.

Šā gada vasarā plānots jauns atbalsts uzņēmējiem nodarbināto apmācībām

2019.05.16
Latvijas ekonomikā joprojām vērojama strauja izaugsme un arvien vairāk izjūtama darba spēka nepietiekamība, līdz ar to ieguldījumi cilvēkresursos ir būtiski.

Notiks semināri pedagogiem "No lauka līdz galdam"

2019.05.14
Lauku atbalsta dienests aicina ceļot kopā ar projektu “Augļi un piens skolai” pa Latviju un apmeklēt seminārus “No lauka līdz galdam”. Semināri notiks:

Sākusies pieteikšanās uz 8.jūnija Madonas pilsētas svētku tirdziņu!

2019.05.14
Amatnieku un mājražotāju tirdziņš Madonas pilsētas svētku ietvaros ir kļuvis par jauku tradīciju un īstu pamudinājumu nobaudīt daudz dažādu garšīgu ēdamlietu – kūpinājumus, zivju izstrādājumus, sierus, konditorejas izstrādājumus, medu, saldējumu, atspirdzinošus dzērienus, kā ar

Informatīvie semināri par inovāciju atbalsta programmu “ZĪLE”

2019.05.10
Valmieras pilsēta un Beverīnas, Burtnieku un Kocēnu novadi turpina pagājušā gadā aizsākto iniciatīvu kopīgā inovāciju atbalsta programmā “ZĪLE”.

Atvērta pieteikšanās inovāciju atbalsta programmā “ZĪLE”

2019.05.07
Valmieras pilsēta un Beverīnas, Burtnieku un Kocēnu novadi turpina pagājušā gadā aizsākto iniciatīvu kopīgā inovāciju atbalsta programmā “ZĪLE”.

Cēsīs un Valmierā darbu turpina starptautisks inovāciju brokeris

2019.05.03
Mazais un vidējais uzņēmēj! Vai tev ir ideja, bet nezini, kur un kā tai rast finansējumu? Vēlies attīstīt savu ideju ārpus Latvijas robežām, meklējot jaunus sadarbības partnerus un noieta tirgus?

Latvijas pārtikas produktu ražotāju un mājražotāju tirdzniecības misija Ziemeļzviedrijā (Estersundā)

2019.04.29
Tirdzniecības misijas datumi šobrīd tiek pārcelti uz mēneša beigām. Precīzi datumi tiks paziņoti, līdz ko LIAA būs saskaņojuši to ar resursu centru Eldrimner Ziemeļzviedrijā.  

Piedalies darbnīcā "Kā uzlabot reģiona konkurētspēju?"

2019.04.24
Uzņēmēji, izglītības iestāžu un publiskā sektora pārstāvji aicināti piedalīties praktiskā darbnīcā "Kā uzlabot reģiona konkurētspēju?", kas norisināsies 7. maijā no plkst. 9:30 Amatas novada pašvaldībā ("Ausmas", Drabešu pag., Amatas nov., LV-4101).