Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA), sākot ar 2019. gada 10. jūniju, aicina interesentus piedalīties reģionālajos informatīvajos semināros par Eiropas kredītsistēmu profesionālajai izglītībai (ECVET), kuros būs iespēja uzzināt par ECVET, kā arī uzdot sev interesējošos jautājumus.

Informatīvajos semināros piedalīsies un dažādus ar ECVET saistītus aspektus atklās ECVET Latvijas nacionālie eksperti. Semināru laikā prezentēs arī 2018. gada beigās izdoto e-materiālu „Kāpēc ECVET?”.

Reģionālie ECVET semināri plānoti šādos datumos un šādās Latvijas pilsētās:

  • 10. jūnijs – Ogrē,
  • 22. augusts – Kuldīgā,
  • 25. septembris – Rīgā (īpaši institūcijām ar Erasmus+ profesionālās izglītības mobilitātes hartām),
  • 17. oktobris – Daugavpilī,
  • 4. novembris – Cēsīs.

Aicinām ikvienu interesentu izvēlēties pieejamo norises vietu un laiku un sekot līdzi aktuālākajai informācijai VIAA mājaslapā.

Līdz 2019. gada 29. maijam ir atvērta tiešsaistes reģistrēšanās uz 1. semināru, kas plānots 10. jūnijā, Ogrē. Aicinām aizpildīt reģistrācijas veidlapā ietverto jautājumu „Ko Jūs vēlētos uzzināt par ECVET?”, jo tas palīdzēs apzināt dalībnieku interesējošos jautājumus pirms pasākuma. Līdz 31. maijam reģistrētie dalībnieki saņems dalības apstiprinājumus, kā arī informāciju par darba kārtību un pasākuma norises vietu.

Reģionālie ECVET semināri tiek rīkoti Erasmus+ ECVET 2019. gada darba programmas ietvaros, ko īsteno Erasmus+Latvijas Nacionālā aģentūra izglītības un mācību jomā – VIAA.