2019.gada 21.martā Uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļa rīko ikgadējo pieredzes apmaiņas un iedvesmas pasākumu uzņēmējiem. Šogad Madonas novada uzņēmēju foruma tēma – RISINĀJUMI VEIKSMĪGAI UZŅĒMĒJDARBĪBAI.

Mārtiņš Āboliņš, AS “Citadele banka” ekonomists atklās galvenos orientierus un dalīsies ar praktisku ieskatu par Latvijas ekonomikas aktualitātēm un prognozēm prezentācijā “Latvijas ekonomika – iespējas un izaicinājumi 2019”.

Anita Pedāne, SIA “PMF Group” valdes locekle, pasākumā dalībniekus iepazīstinās ar jēdzienu – komerciāli veiksmīgas inovācijas, to piemēriem Latvijas un pasaules praksē un to vienojošiem elementiem, kā arī pieejamajiem ES atbalstiem inovācijas ieviešanai uzņēmējdarbībā.

Kādi šobrīd ir aktuālākie mārketinga instrumenti, rīki, kanāli, metodes un veidi, kā sasniegt auditoriju, kur un kā to uzrunāt? Uz šiem un citiem jautājumiem forumā atbildēs Artūrs Mednis – viens no zināmākajiem digitālā mārketinga ekspertiem Latvijā, savulaik viens no pirmajiem un populārākajiem blogeriem un sociālo tīklu lietotājiem ar ievērojamu sekotāju pulku, moderno komunikācijas veidu guru, digitālā mārketinga apmācību vadītājs, šobrīd vada paša izveidotu radošo digitālā satura mārketinga aģentūru “New Black”.

MY HR dibinātāja un vadītāja Daiga Vintere dalīsies pieredzē par stipru komandu,  kas spēj radīt vērtību uzņēmumam, kurā tā strādā. Daiga ir bijusi ilggadēja AS “Cēsu alus” Personāla daļas vadītāja (17 gadus) un darbojusies starptautiskā “OLVI Group” personāla vadības komandā, kā arī bijusi Latvijas Personāla vadīšanas asociācijas (LPVA) valdes locekle un jau vairāk kā 10 gadus darbojas apmācību projektu vadībā privātajā un valsts sektorā.

“Uzņēmums nemitīgi aug un pilnveidojas – jaunas iekārtas, jauni darbinieki, izmēģinājumi un eksperimenti ražošanai. Darbs uzņēmumā agri vai vēlu kļūst par dzīvesveidu. Tieši tad arī tiek sasniegti labākie rezultāti.” Savā pieredzē par izaicinājumiem uzņēmuma vadībā dalīsies AS “Smiltenes piens” padomes priekšsēdētāja Gita Mūrniece.

Ar Madonas novada pašvaldības atbalsta pasākumiem uzņēmējiem 2019.gadā iepazīstinās Uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļas vadītāja p.i. Ilze Vogina.

Pasākuma norises vieta: Madonas pilsētas sporta centrs (Gaujas iela 13, Madona, 1.stāvā).

Laiks: 10:00-14:00 (reģistrācija & rīta kafija no 9:30)

Dalība forumā: BEZMAKSAS

Iepriekšēja reģistrācija līdz 18.martam, aizpildot pieteikuma anketu, šeit>>