Jauno uzņēmēju klubā 11.oktobrī plkst.17:00 ar savu pieredzes stāstu viesosies Bertrams Purvišķis no Latvijā radīta starptautiska mēroga IT uzņēmuma Infogram.

Šobrīd Bertrams strādā Latvijā radītajā datu vizualizāciju un komunikāciju tehnoloģiju uzņēmumā Infogram, kur darbojas kā B2B (business to business) pārdošanas speciālists un ikdienā komunicē ar klientiem visā pasaulē. Paralēli tam Bertrams darbojas arī pasaulē slavenā kamerorķestra Kremerata Baltica digitālās komunikācijas un mārketinga komandā, kā arī citos projektos. Bertrams ieguvis zinātņu bakalaura grādu Ekonomikā un Uzņēmējdarbībā no SSE Riga. Pēc studiju beigšanas darbojies vairākos projektos, specializējoties tieši komunikācijas jomā.

Uzņēmēju kluba dalībniekiem šoreiz būs lieliska iespēja gan dzirdēt, kā Latvijā radītas idejas izaug globāli, gan par Bertrama pieredzi strādājot dažādās nozarēs.

Jauno uzņēmēju klubs notiek Madonas biznesa inkubatorā Blaumaņa ielā 3. Aicinām iesaistīties arī jaunus dalībniekus. Vairāk informācijas par pasākumu: https://www.facebook.com/LIAAMadona

 

Informāciju sagatavoja: Liena Hačatrjana, Madonas biznesa inkubatora Projektu vadītāja