Jau 21.gadu pēc kārtas notiks “Vidzemes Uzņēmēju dienas”

2018.02.19
Jau 21.reizi Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera rīko “Vidzemes Uzņēmēju dienas”, kas pulcē vairāk nekā 250 uzņēmumus. Šogad tās norisināsies 18. un 19.maijā Valmieras kultūras centrā.

Izsludināts ikgadējais projektu konkurss "Sev, tev, novadam"

2018.02.19
Valmieras novada fonds izsludina ikgadējo projektu konkursu “Sev, tev, novadam”.

Notiks seminārs par pasākuma "Inovāciju granti studentiem" mērķiem un projektu idejām

2018.02.13
2018. gada 19. februārī plkst.11.00 LU Humanitāro un sociālo zinātņu centrā, Kalpaka bulvārī 4, LU un Microsoft inovāciju centra konferenču zālē, notiks seminārs par  SAM 1.1.1.3.

Valsts darba inspekcija (VDI) aicina iesniegt pieteikumus atbalsta saņemšanai

2018.02.09
Valsts darba inspekcija (VDI) aicina mikro, mazus un vidējos uzņēmumus (ar nodarbināto skaitu līdz 50) iesniegt pieteikumus atbalsta saņemšanai, kas paredzēts nodarbināto drošības un veselības aizsardzības uzlabošanai un uzņēmumu darba vides sakārtošanai atbilstoši darba aizsardzības un darba tie

Smiltenē un Cēsīs 22. februārī notiks semināri par energoefektivitāti dzīvokļu īpašniekiem un uzņēmumiem

2018.02.09
Ekonomikas ministrija un Attīstības finanšu institūcija Altum šā gada 22. februārī Smiltenē un Cēsīs organizēs seminārus par pieejamo ES fondu un valsts atbalstu energoefektivitātes pasākumu īstenošanai daudzdzīvokļu ēkās un uzņēmumu ēkās. 

Darba devēji var atrast vajadzīgos speciālistus, nodarbinot jauniešus ar profesionālo vai augstāko izglītību un saņemot NVA finansiālu atbalstu

2018.02.09
Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) darba devējiem piedāvā iespēju nodarbināt NVA reģistrētos jauniešus ar profesionālo vai augstāko izglītību, iesaistoties Eiropas Savienības (ES) fondu projekta “Jauniešu garantijas” pasākumā "Pirmā darba pieredze jaunietim" un saņemo

Izmaiņas biznesa uzsācēju atbalsta programmā

2018.02.09
No šī gada februāra būtiski paplašināts saimnieciskās darbības veicēju loks, kas Attīstības finanšu institūcijā ALTUM var saņemt valsts atbalstu uzņēmējdarbības sākšanai vai jauna biznesa projekta finansēšanai. Vienlaikus ir atviegloti aizdevuma atmaksas nosacījumi.

Var iesniegt sabiedrisko nozīmīgu projektu pieteikumus pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai

2018.02.06
Līdz 25. februārim biedrības, nodibinājumu un reliģiskās organizācijas aicinātas iesniegt projektu pieteikumus Alūksnes novada pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai, lai īstenotu sabiedriski nozīmīgus projektus.

Magnetic Latvia skatuve @ TechChill iepazīstinās ar Latvijas veiksmes stāstiem

2018.02.01
Nākamnedēļ Rīgā norisināsies Baltijā vērienīgākā tehnoloģiju un uzņēmēju konference TechChill, kas divu dienu garumā uz trim paralēlām skatuvēm pulcēs simtiem tehnoloģiju nozares profesionāļu no visas pasaules. TechChill ir Latvijas jaunuzņēmumu nozare

LM aicina sociālās uzņēmējdarbības uzsācējus iesniegt pieteikumus biznesa ideju konkursam

2018.02.01
Konkursa mērķis ir iesaistīt sociālajā uzņēmējdarbībā cilvēkus bez iepriekšējas pieredzes šajā jomā, kā arī noteikt 20 labākos sociālās uzņēmējdarbības uzsācējus, kuri saņems individuālas konsultācijas savas biznesa idejas realizēšanai.

Gulbenes novada jaunie un esošie uzņēmēji, nevalstisko organizāciju pārstāvji un citi interesenti ir aicināti apmeklēt meetup tikšanos par sociālās uzņēmējdarbības tēmu.

2018.01.31
Pasākuma galvenā aktualitāte ir izpratnes veicināšana par to, kas ir sociālā uzņēmējdarbība un kāda ir tās vīzija, pievienotā vērtība. Par sociālo uzņēmējdarbību un atbalsta iespējām informēs Madara Ūlande, Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas direktore.