Latvijā ievieš būvniecības ieceres e-saskaņošanu

2018.07.12
Kopš šīs nedēļas Latvijā ir iespējams iesniegt un saskaņot būvniecības ieceri elektroniski. Ir radīts risinājums, kas ļauj būvniecības ieceres saskaņošanai nepieciešamās darbības paveikt digitāli, neizejot no mājas vai biroja.

Uzņēmumiem līdz 20.jūlijam jāiesniedz UIN deklarācija

2018.07.06
Nodokļu reformas ietvaros mainījusies gan uzņēmumu ienākuma nodokļa (UIN) deklarācijas aizpildīšanas, gan tās iesniegšanas kārtība, tādēļ Valsts ieņēmumu dienests (VID) aicina uzņēmējus būt vērīgiem,

Aicinām pieteikties ERAF atbalstam projektu sagatavošanas finansēšanai

2018.07.04
Valsts izglītības un attīstības aģentūra aicina Latvijas Republikas Zinātnisko institūciju reģistrā reģistrētas zinātniskās  institūcijas un Latvijas Republikas Komercreģistrā reģistrētus komersantus, kas savu pamatdarbību veic Latvijas Republikas teritorijā, pieteikties projek

VID organizē seminārus par UIN deklarācijas aizpildīšanu

2018.07.03
No šī gada Latvijā ir spēkā nodokļu reforma, kas nesusi būtiskas izmaiņas arī uzņēmumu ienākuma nodokļa (UIN) maksātājiem.

NVA organizē un finansē darba devējiem nepieciešamo speciālistu apmācību jebkurā licencētā profesionālās pilnveides, profesionālās tālākizglītības vai neformālās izglītības programmā

2018.07.03
Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) pēc darba devēju pieprasījuma sagatavo uzņēmumiem nepieciešamos speciālistus, organizējot un finansējot bezdarbnieku apmācību jebkurā licencētā profesionālās pilnveides, profesionālās tālākizglītības vai neformālās izglītības programmā.

NVA aicina darba devējus līdz šī gada 16.jūlijam pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai

2018.07.03
Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) turpina pieņemt darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumā „Apmācība pie darba devēja”.

Potenciālais investors - Lietuvas kompānija, kas darbojas metālrūpniecības nozarē, meklē nekustamo īpašumu

2018.07.02
Potenciālais investors no Lietuvas, kurš darbojas metālrūpniecības nozarē, meklē nekustamo īpašumu Kritēriji:

VID aicina izmantot jaunus e-pakalpojumus

2018.06.29
Sākot ar šī gada 28.jūniju ikviens VID elektroniskās deklarēšanas sistēmas (EDS) lietotājs tiešsaistē var iegūt vēl vairāk noderīgas informācijas par saviem ienākumiem, nomaksātajiem nodokļiem  un darba devējiem, turklāt par izdrukāto

Atbalsts uzņēmējdarbības sākšanai – Valmieras biznesa inkubators No “standarta idejas” līdz savai ražotnei

2018.06.28
“Jāsapņo un jāriskē, jāizkāpj no savas komforta zonas,” saka galdniecības uzņēmuma SIA “WoodHeart” valdes priekšsēdētājs Tālis Grinbergs. Tā bija Jaungada apņemšanās, piesakot ideju Valmieras biznesa inkubatorā.

Latvijas bioekonomikas jomu eksperti vienojas par rīcību virzieniem, lai attīstītu vienotu bioekonomikas ekosistēmu Vidzemē

2018.06.27
Lai turpinātu darbu pie vienotas bioekonomikas ekosistēmas attīstīšanas Vidzemē, jūnija vidū uz tikšanos tika aicināti bioekonomikas jomu eksperti, tai skaitā nozarē strādājošie profesionāļi – uzņēmēji.

CFLA aicina augstskolas pieteikties ES fondu finansējumam studiju programmu attīstīšanai

2018.06.27
Lai samazinātu studiju programmu fragmentāciju un stiprinātu resursu koplietošanas praksi, no Eiropas Sociālā fonda (ESF) augstākās izglītības institūcijām pieejams finansējums vairāk nekā 6 miljonu eiro apmērā projektu īstenošanai.

Nekustamā īpašuma pieprasījums, tiek meklēta vieta ražošanai

2018.06.26
Potenciālais investors no Ķīnas meklē "greenfield" platības piepilsētu rajonos, ķīmisko reaģentu ražošanai. Tiek apsvērts arī "brownfield" variants (parametri zemāk), tomēr, prioritāri izskatīs "greenfield" piedāvājumus.