Pieejams ES fondu finansējums praktiskas ievirzes pētījumiem

2020.07.07
Zinātniskajām institūcijām un komersantiem praktiskas ievirzes pētījumu veikšanai pieejami gandrīz 16,9 miljoni eiro, no tiem 15,9 miljonus finansēs Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF).

Uzņēmējiem Vidzemē interese par iespēju digitalizēt līdzšinējos biznesa procesus

2020.06.25
Pulcējot vairāk nekā 100 interesentu, Vidzemes plānošanas reģions ārkārtējās situācijas laikā īstenojis praktisku semināru sēriju par digitāliem risinājumiem uzņēmējdarbībā, kas var veicināt biznesa attīstību vietējā mērogā un ārvalstīs.

27. un 28.jūnijs – Valmieras tūrisma inovāciju hakatons

2020.06.17
Lai Valmierā attīstītu esošos un izveidotu jaunus tūrisma piedāvājumus Igaunijas un Latvijas tūristu piesaistei Valmierā 27. un 28. jūnijā norisināsies Valmieras Tūrisma inovāciju hakatons.

Pārtikas nozares uzņēmējiem iespēja pieteikties eksperimentālai kopradei, lai ar pētniekiem risinātu ilgtspējīga pārtikas iepakojuma izaicinājumu

2020.06.16
Vidzemes plānošanas reģions un Rīgas Tehniskā universitāte aicina pārtikas nozares uzņēmējus pieteikties eksperimentālai inovāciju koprades laboratorijai, lai kopā ar pētniekiem attīstītu ilgtspējīgus pārtikas iepakojuma risinājumus.

Vairāku pasākumu cikla ietvaros izsludina nākamo semināru “Biznesa procesi un digitalizācija: dokumentu un procesu vadība”

2020.05.21
Turpinot digitalizācijas pasākumu ciklu, Vidzemes plānošanas reģions piesaka nākamo bezmaksas semināru “Biznesa procesi un digitalizācija: dokumentu un procesu vadība”, kas notiks 26. maijā plkst. 10:00-12:15 (pievienošanās no plkst. 9:40) tiešsaistes platformā “Zoom”.

No šodienas LIAA sāk dizaina vaučeru pieteikumu pieņemšanu

2020.05.18
No šodienas, 18. maija, Latvijas Investīciju attīstības aģentūra (LIAA) sāk dizaina vaučeru pieteikumu pieņemšanu. Kāds atbalsts ir pieejams?

Valmieras pilsētā atceļ āra tirdzniecības nodevu un paplašina iespēju sniegt ēdināšanas pakalpojumus pašvaldības āra teritorijās

2020.05.15
14. maijā Valmieras pilsētas pašvaldības domes ārkārtas sēdē deputāti nolēma atbalstīt grozījumus vairākos pilsētas saistošajos noteikumus, kas nosaka āra tirdzniecības un sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu pašvaldības īpašumā esošajās āra teritorijās.

Uzņēmēji aicināti piedalīties praktiskā tiešsaistes pasākumā “Biznesa procesi un digitalizācija

2020.05.07
13.maijā “Zoom” platformā norisināsies pasākums “Biznesa procesi un digitalizācija”. Ņemot vērā COVID-19 izraisīto ilgtermiņa ietekmi uz klientu paradumiem, uzņēmējiem tiks sniegtas praktiskas zināšanas, kā izvērtēt un pārplānot sava uzņēmuma darbību.

Izsludina nomas tiesību izsoli pakalpojumu sniegšanai plānotajā Veselības veicināšanas pakalpojumu centrā

2020.04.23
Alūksnes novada pašvaldība ir izsludinājusi Veselības veicināšanas pakalpojumu centra kompleksa nomas tiesību izsoli. Nomas tiesību izsole izsludināta ar mērķi atrast nomnieku plānotajam Veselības veicināšanas pakalpojumu centram saimnieciskās darbības veikšanai, sniedzot publi

Smiltenes novada dome izsludina uzņēmējdarbības ideju konkursu “Esi uzņēmējs Smiltenes novadā!”

2020.04.01
Projekta konkursa mērķis ir sniegt atbalstu Smiltenes novada uzņēmumu un fizisko personu projektiem, kas tiek realizēti Smiltenes novadā un kuru rezultātā tiek radīti jauni produkti un pakalpojumi vai tiek radītas jaunas darbavietas.

Izveidota tiešsaistes vietne Valmieras un apkārtnes uzņēmēju un darba devēju atbalstam Covid-19 apstākļos

2020.03.27
Ņemot vērā īpašos apstākļus Covid-19 vīrusa uzliesmojuma dēļ, Valmieras Attīstības aģentūra sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību izveidojusi īpašu tiešsaistes vietni Valmieras un apkārtnes uzņēmēju atbalstam un ērtībām.

Covid-19 skartie uzņēmēji no šodienas var pieteikties ALTUM atbalsta programmām

2020.03.25
Krīzes skartie uzņēmumi no šodienas, 25. marta, var pieteikties pagājušajā nedēļā valdībā apstiprinātajiem Attīstības finanšu institūcijas ALTUM jaunajiem atbalsta instrumentiem – garantijām banku kredītu brīvdienām un apgrozāmo līdzekļu aizdevumiem.