Uzņēmēju atbalstam inovatīvu produktu ieviešanai ražošanā papildus piešķir 3,55 miljonus eiro

2018.11.13
Ministru kabineta š.g. 13. novembra sēdē piešķirti papildu 3 554 883 eiro uzņēmēju atbalstam ES fondu programmas “Atbalsts jaunu produktu ieviešanai ražošanā”  2. atlases kārtas ietvaros iesniegtajiem projektiem.

Seminārs: Dokumentu digitalizācija jeb efektīva datu aprite

2018.11.12
Lai saglabātu savu konkurētspēju mūsdienu globālajā tirgū uzņēmumi arvien lielāku nozīmi pievērš savu biznesa un iekšējās pārvaldes procesu efektivizācijai, tai skaitā, plaši ieviešot dažādus informācijas tehnoloģiju (IT) risinājumus. 

NVA piedāvā bezdarbniekiem atbalstu ārpus formālās izglītības sistēmas apgūtās profesionālās kompetences novērtēšanai

2018.11.12
Daudzi darba ņēmēji, ilgus gadus strādājot kādā noteiktajā profesijā un praktiskajā darbā iegūstot profesionālās zināšanas un prasmes, ir kļuvuši par sava aroda meistariem, bet viņiem nav atbilstošas profesionālās kvalifikācijas apliecības, un tas, darbu zaudējot, kļūst par nop

Otrajā hakatonā profesionāļu atzinību gūst ideja par ledus biezuma mērītāju

2018.11.12
7. novembrī Vidzemes uzņēmējdarbības centra (VUC) organizētā hakatona finālā profesionāļu atzinību gūst ideja par ledus biezuma mērītāju upēs un ezeros, kas spētu izglābt daudzu zemledus makšķernieku dzīvības no ielūšanas ledainajos ūdeņos.

LTRK aicina uz biznesa forumu Cēsīs

2018.11.02
Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Cēsu novada pašvaldība sadarbībā ar banku Citadele aicina uzņēmējus un interesentus apmeklēt ikgadējo biznesa forumu “Cilvēks nākotnes biznesā”, kas notiks 30.novembrī plkst.

Smiltenē notiks vairāki uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi

2018.10.31
Šā gada 1. un 2.novembrī Smiltenē notiks vairāki uzņēmējdarbībai veltīti pasākumi  - NVA Vakanču gadatirgus, seminārs par bezmaksas tiešsaistes rīku OiRA un ikgadējais pasākums “Smiltenes novada uzņēmējs”.

Piesakies apmācībām Vidzemē un saņem 5000 eiro projektiem

2018.10.31
Vidzemes iedzīvotājiem ir iespēja iesaistīties jaunā piedzīvojumā – piedalīties apmācībās par starpkultūru dialogu un saņemt naudu paša radīta projekta īstenošanai. Apmācības notiks 13. novembrī viesu namā “Brūtes” Beverīnas novada Mūrmuižā.

Pieejams atbalsts inovāciju un jaunu produktu, tehnoloģiju izstrādei lauksaimniecībā

2018.10.25
Lauku atbalsta dienests (LAD) no 2018.gada 2.novembra līdz 3.decembrim izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu pasākuma "Sadarbība" apakšpasākuma "Atbalsts Eiropas Inovāciju partnerības (EIP) lauksaimniecības ražīgumam un ilgtspējai lauksaimniecības ražīguma un ilgtspējas darb

Reģistrēšanās: Izstāde – tirdziņš “UZŅĒMĒJU PARĀDE 2018”

2018.10.25
Ar mērķi iepazīstināt iedzīvotājus ar Madonas novada uzņēmēju un amatnieku ražoto produkciju un sniegtajiem pakalpojumiem, kā arī veicināt uzņēmēju savstarpējo informācijas apmaiņu uzņēmējdarbības vidē un tūrisma, izglītības un sabiedrisko aktivitāšu jomā, Madonas novada pašvaldība rīko uzņēmēju

Rīgā un Vidzemē apspriež risinājumus pētniecības un inovāciju infrastruktūras pieejamības uzlabošanai Latvijā

2018.10.25
Oktobra sākumā Rīgā un Cēsīs norisinājās divi Vidzemes plānošanas reģiona (VPR) rīkoti semināri par pētniecības un inovāciju infrastruktūras (PII) pieejamības uzlabošanu uzņēmumiem. Seminārus vadīja augsta līmeņa eksperti no Francijas Dr.

Kompetences centriem pieejami 37 miljoni eiro no ERAF

2018.10.25
Kompetences centriem jaunu produktu un tehnoloģiju attīstībai un ieviešanai ražošanā projektu atlases ceturtajā kārtā pieejami vairāk nekā 37,6 miljoni eiro no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF).