2018-12-20 17:30
Madona - Saieta laukums

Ziemassvētku sajūtu tirdziņš Madonā, Saieta laukumā aicina apmeklētājus ar karstvīna, ozolzīļu kafijas un piparkūku smaržu. Gardie mājas kūpinājumi, tikko no malkas krāsns izņemts maizes klaips, medus ar vasaras sauli, mutē kūstoši pīrādziņi, sarkano sīpolu džems, čiekuru sīrups, kūkas un citi gardumi iepriecinās ikvienu gardēdi. Savukārt amatnieku darinājumu plašajā klāstā būs iespējams atrast katra gaumei tuvāko – no vilnas zeķēm, cepurēm un šallēm, kas lieliski piemērotas aukstajiem ziemas laikapstākļiem, lina izstrādājumiem un filcējumiem, ar mīlestību pagatavotām rotaļlietām, apsveikuma kartiņām un rotājumiem Ziemassvētku eglītei, līdz dabīgo akmeņu rotām un koka izstrādājumiem – visu, kas nepieciešams oriģinālām Ziemassvētku dāvanām mīļotajiem.

Tirdziņa darba laiks:

  • ceturtdiena, 2018.gada 20.decembris;

  • piektdiena, 2018.gada 21.decembris;

  • sestdiena, 2018.gada 22.decembris;

  • svētdiena, 2018.gada 23.decembris.

Tirdzniecība notiek katru dienu no plkst. 10:00-19:00Katru dienu citi tirgotāji.

Līdz ar gardumu un amatnieku darbu iegādi Ziemassvētku sajūtu tirdziņā apmeklētāji varēs baudīt arī Ziemassvētku koncertprogrammas, kurās skanēs gan visā pasaulē pazīstamas melodijas, gan Latvijas tradicionālās dziesmas.

Ik dienu apmeklētāji varēs atrast savu Ziemassvētku brīnumu. Ieeja uz visiem pasākumiem bez maksas.

 

Aicinām tirgotājus pieteikties tirdzniecībai “Ziemassvētku sajūtu tirdziņā” Madonā. Tirdzniecības dalībnieks (turpmāk tekstā – Dalībnieks) ir jebkura fiziska vai juridiska persona – amatnieki, rokdarbnieki, mājražotāji un uzņēmēji ar pašu ražotiem produktiem un darinājumiem.

TIRDZNIECĪBAS NOTEIKUMI

DALĪBAS PIETEIKUMA ANKETA

 

Ziemassvētku sajūtu tirdziņu organizē Madonas novada pašvaldības Uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļa.