2019-08-13 14:00
LIAA Valmieras biznesa inkubatorā, Purva ielā 12a, A korpusa 2.stāvā

Šī gada 13. augustā no plkst.14:00-17:00 LIAA Valmieras biznesa inkubatorā norisināsies atvērtais seminārs un saruna ar uzņēmējiem “Tiesiskās aizsardzības process un maksātnespēja”.

Pasākums plānots divās daļās:

  1. Pirmā daļa: Maksātnespējas kontroles dienesta seminārs par tiesiskās aizsardzības procesu un maksātnespēju. No 2008. gada līdz 2018. gadam statistika liecina, ka tiesiskās aizsardzības process, ārpustiesas tiesiskās aizsardzības process tiek izmantots maz un tā iemesla dēļ, ka problēmas tiek sāktas kārtot novēloti, ir daudz neizdevušos procesu – kas pārgājis maksātnespējā, tāpēc ir būtiski informēt uzņēmējus par iespēju nenonākt maksātnespējas procesā.
  2. Otrā daļa: Ekonomikas ministrijas saruna ar uzņēmējiem, kas piedzīvojuši restrukturizāciju un/vai maksātnespēju, vai bijuši ļoti tuvu šim procesam.

Uz pasākumu aicināti esošie un topošie uzņēmēji, iepriekš reģistrējoties, pasākumam līdz 12. augustam LIAA mājaslapā – pasākumu sadaļā vai šeit. Dalība pasākuma ir bezmaksas.

Valmieras biznesa inkubatora pakalpojumi pieejami uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem 21 pašvaldībā, tostarp Valmierā, kā arī Mazsalacas, Rūjienas, Naukšēnu, Valkas, Apes, Alūksnes, Burtnieku, Strenču, Smiltenes, Gulbenes, Jaunpiebalgas, Raunas, Beverīnas, Priekuļu, Kocēnu, Pārgaujas, Līgatnes, Cēsu, Vecpiebalgas un Amatas novadā. Jaunu pieteikumu pieņemšana tuvākajai uzņemšanai pirmsinkubācijas un inkubācijas atbalstam no 02.09. līdz 20.09.

LIAA Biznesa inkubatori tiek finansēti projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.

Seko LIAA Valmieras biznesa inkubatora aktivitātēm: www.facebook.com/LIAAValmiera/