2019-01-18 15:00
LIAA Valmieras biznesa inkubators Purva iela 12a, Valmiera-LV-4201

Piesakies pasākumam, aizpildot pieteikumu šeit --> https://ej.uz/neveiksmjustasti

Turpinām mūsu pasākumu ciklu, kurā uzņēmēji dalās ar savu pieredzi dažādās neveiksmēs, no kurām ikviens varam mācīties. Šoreiz iedvesmas pēcpusdienā ar pieredzi dalīsies trīs savas nozares speciālisti:

1. Davis Dorss ir Epata Studio radošais direktors, raidījuma Dzirdi balsis ar Kārli Kazāku producents, kā arī piedalījies tā raidījumu tapšanā, kā Sirmā kulta ēdieni, TE!, Karaliste, Vienas dienas restorāns, Skaņusaite un Ziemeļpuse. Dāvim ir astoņu gadu pieredze profesionālā mediju darbā.
2. Rolands Melbardis ir Eži Events un Veikals Eži līdzīpašnieks un vadītājs, kurš sevi uzskata par jaunatklājēju pēc būtības. Rolands ar nezūdošu interesi atklāj Latviju, sevi un cilvēkus sev apkārt. Uzņēmējs profesionāli nodarbojos ar komandas un personības izaugsmes programmu veidošanu un vadīšanu, par ko liecina 19 gadu pieredze šajā jomā.
3. Arnis Aspers ir 5D kino Look at Riga izveidotājs un filmas A to B Rollerski producents un režisors. Arņa ikdienas iedvesmas citāts - mēs nevaram izvēlēties, no kurienes mēs nākam, bet varam izvēlēties, uz kurieni mēs ejam.

Uz pasākumu aicināts ikviens interesents iepriekš, reģistrējoties pasākumam līdz 17. janvārim LIAA mājaslapā – pasākumu sadaļā

Dalība pasākuma ir bezmaksas.
Pasākuma valoda - latviešu.