2019-02-15 09:00
RISEBA Arhitektūras un mediju centrs H2O 6, Durbes iela, Kurzemes rajons, Rīga, LV-1007

DIG-IN  forums ir unikāla iespēja izcelt un analizēt Latvijas tautsaimniecības viedās specializācijas nozares, iespējams, pat iniciēt pārmaiņas un galu galā būt starp līderiem savā nozarē, uzsverot attīstību, izaugsmi un sava veida transformāciju.

Foruma nosaukums pats par sevi vēsta, ka malā palicēju nedrīkst būt. “DIG-IN!”, jeb “ROC DZIĻĀK!” norāda uz aicinājumu ik katram aktīvi iesaistīties nozares attīstībā, meklēt labākos sadarbības risinājumus un izvirzīt jaunas ambīcijas augstas pievienotās vērtības produktu ražošanā, produktivitātes celšanā un efektīvā resursu pārvaldībā.

Katrs individuāls uzņēmums ir zobrats visā lielajā ekosistēmas mehānismā.  Šis forums ir jauna platforma, kuras mērķis ir pulcināt vienkopus dažādu ražojošo nozaru pārstāvjus, kuru starpā veicināt kopēju izpratni par kopsadarbības iespējām, dalīties ar pieredzi un veidot vienotus mērķus izaugsmei.

Forumu organizē Ekonomikas ministrija īstenojot iniciatīvu par DIGitalizācijas attīstības potenciālu Industrijas 4.0 ietvaros un INovāciju labās prakses piemēriem Kompetences Centru pārvaldības projektā.

Forums norisināsies divās dažādās interaktīvās sesijās: DIGitalizācija un INovācijas.

Pasākuma apmeklējums bez maksas