4. oktobrī norisināsies lielākā IT konference Vidzemē “Share IT”

2019.09.17
Jau otro gadu IT speciālisti un visi šīs jomas interesenti tiek aicināti piedalīties Vidzemē lielākajā IT konferencē “Share IT”.

Aicina pieteikt biznesa ideju konkursam “Ideja Burtnieku novadam”

2019.09.10
“Ideja Burtnieku novadam” ir konkurss, kuru jau ceturto gadu pēc kārtas rīko Burtnieku novada pašvaldība ar mērķi sniegt uzņēmējiem atbalstu jaunu ideju īstenošanā, tādējādi nākotnes perspektīvā sekmējot novada attīstību.

ALTUM izsludina otro kārtu portfeļgarantiju ieviešanai

2019.09.06
Šī gada 4. septembrī, Attīstības finanšu institūcija ALTUM izsludinājusi otro kārtu atklātai atlasei kredītiestādēm mazo un vidējo uzņēmumu portfeļgarantiju ieviešanai.

Aicinām uz atvērto pasākumu “Eksporta diena Cēsīs. Praktiski soļi līdz eksporta pasūtījumam”, kas norisināsies 12. Septembrī Cēsīs, Koprades mājā Skola6

2019.09.02
Eksporta dienas ietvaros būs iespēja uzņēmumiem piedalīties seminārā “6 praktiski soļi līdz eksporta pasūtījumam 6 mēnešu laikā”, ko vadīs Līga Brasliņa - biznesa, mārketinga un eksporta inovāciju vadītāja.

Pašvaldības apspriež dalību “Rīgas Centrāltirgus” organizētajās Novadu dienās

2019.08.29
Lai pārspriestu iespējamo sadarbību “Rīgas Centrāltirgus” (RCT) organizēto Novadu dienu ietvaros, Vidzemes plānošanas reģiona Vidzemes Uzņēmējdarbības centrs sadarbībā ar RCT aizvadīja pirmo tikšanos ar reģiona pašvaldību pārstāvjiem.

2020. gada otrajā pusē plānots jauns atbalsts MVU jaunu produktu un tehnoloģiju izstrādei un ieviešanai ražošanā

2019.08.29
Ar mērķi sekmēt Latvijas mazo un vidējo uzņēmumu konkurētspēju, 2019. gada 27.

LIAA piesaka 2019. gada rudens uzņemšanu Madonas biznesa inkubatorā un 14 citos inkubatoros visā Latvijā

2019.08.29
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori izziņo 2019. gada rudens uzņemšanu un aicina jaunos uzņēmējus un biznesa ideju autorus pieteikties pirmsinkubācijas vai inkubācijas programmai.

Vidzemnieku dārza svētkos godināti 26 Vidzemes veiksmes stāsti

2019.08.28
Vasaras izskaņā jau astoto gadu īpašā dārza svētku pasākumā Vidzemes plānošanas reģions sumināja apņēmīgus un veiksmīgus vidzemniekus, kurus par saviem profesionālajiem nopelniem, drosmi, spītību un neatlaidību darboties reģionā izvirzījušas vietējās pašvaldības.

Valmierā notiks seminārs par biznesa sadarbības iespējām Latvijā un ārzemēs jaunu produktu attīstībai

2019.08.06
22. augustā koncertzālē “Valmiera” norisināsies seminārs par biznesa sadarbības iespējām Latvijā un ārzemēs, kā arī iespējamo atbalstu uzņēmēju sadarbībai ar pētniekiem un zinātnes organizācijām jaunu produktu radīšanai.

Vidzemes plānošanas reģions izsludina konkursu pašvaldībām “Remigrācijas sekmēšanas pakalpojumi pašvaldībās”

2019.08.02
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (turpmāk – VARAM) sadarbībā ar Vidzemes, Kurzemes, Latgales, Rīgas un Zemgales plānošanas reģioniem organizē konkursu Latvijas Republikas pašvaldībām “Remigrācijas sekmēšanas pakalpojumi pašvaldībās”.

Aicina pieteikties Eiropas Savienības publisko iepirkumu apmācībām

2019.07.29
2019.gada 18.septembrī Eiropas Savienības Aģentūra Latvijā, BEREC Birojs, organizē apmācības uzņēmumiem, lai informētu par Eiropas Savienības publisko iepirkumu procedūru.