Veikts Latvijas ekoinovāciju atbalsta sistēmas novērtējums: apjausti videi draudzīgu inovāciju attīstību ierobežojošie faktori

2018.09.20
Vidzemes plānošanas reģions, sniedzot ieguldījumu ekoinovāciju virzīšanai starptautiskajos tirgos, pabeidzis darbu pie reģiona ekoinovāciju sistēmas novērtējuma.

Izsludināts biznesa ideju konkurss “Ideja Burtnieku novadam”

2018.09.19
Lai attīstītu uzņēmējdarbības prasmes, sniegtu biznesa ideju autoriem nepieciešamās zināšanas un sekmētu dzīvotspējīgu uzņēmumu veidošanos, Burtnieku novada pašvaldība sadarbībā ar SIA “Latvijas lauku konsultācijas un izglītības centrs” (turpmāk - LLKC)  Valmieras biroj

VPR dalīsies pieredzē seminārā “Bioekonomika: vadība un attīstības perspektīvas”

2018.09.18
Vidzemes plānošanas reģiona projekta “RDI2CluB” pārstāvji š.g. 21.septembrī piedalīsies un par pieredzi stāstīs Latvijas Lauksaimniecības universitātes Bioekonomikas un ilgtspējīgo resursu vadības centra organizētajā seminārā “Bioekonomika: vadība un attīstības perspektīvas”.

Garage48 Wood koksnes produktu prototipu izstrādes 48 stundu maratons atgriežas ar jaunu sparu; šoreiz norises vieta Cēsīs!

2018.09.14
Jau otro reizi aicinām piedalīties Garage48 Wood hakatonā, kas norisināsies no šī gada 23.-25. novembrim Cēsīs.

Gulbenes pašvaldības grantu konkurss komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai

2018.09.13
Gulbenes novada dome izsludina grantu konkursu, aicinot novada administratīvajā teritorijā deklarētas fiziskas personas un reģistrētus komersantus pieteikties finansējuma saņemšanai komercdarbības uzsākšanai un attīstībai pašvaldības teritorijā.

"Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti uzņēmumos" - iespēja darba devējiem atrast vajadzīgos darbiniekus

2018.09.13
Vēl līdz 14.septembrim darba devēji var pieteikties dalībai Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) akcijā "Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti uzņēmumos", tā ir ies

Tiek atvērta pieteikšanās otrajam X-industriju hakatonam Latvijā

2018.09.13
 Progresīvie Latvijas uzņēmumi tiek aicināti pieteikties otrajam X-industriju hakatonam Latvijā, kas norisināsies no 2. līdz 30.oktobrim.

Sākas pieteikšanās pasākumam "Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība"

2018.09.13
Apakšpasākuma ietvaros tiek atbalstītas šādas aktivitātes:

ALTUM sāk piedāvāt mazos aizdevumus lauku teritorijās

2018.09.11
Attīstības finanšu institūcija ALTUM no šodienas sāk piedāvāt pilnīgi jaunu aizdevumu programmu “Mazie aizdevumi lauku teritorijās”, kas ir izstrādāta sadarbībā ar Zemkopības ministriju.

Aicina pieteikt pretendentus konkursam “Burtnieku novada uzņēmēju gada balva 2017”

2018.09.10
Burtnieku novada pašvaldība, lai apzinātu un godinātu Burtnieku novada uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot novada uzņēmējdarbības vides attīstību, aicina ikvienu interesentu pieteikt pretendentus konkursam “Burtnieku novada uzņēmēju gada

Video atskats uz Vidzemnieku dārza svētkiem

2018.09.10
Vidzemnieku dārza svētki 2018. gada 17.augustā norisinājās jau septīto gadu pēc kārtas.

Piesakies konkursam "Eksporta un inovācijas balva 2018"

2018.09.10
Mūsu uzņēmēji ir spējuši iekarot pasauli, kļūt par nozares līderiem, iekļūt jaunos tirgos un radīt produktus, par kuriem cīnās augstākā līmeņa pasaules vadošie uzņēmumi. Šis konkurss ir pierādījums tam, ka mēs esam nozīmīgi spēlētāji pasaulē.