Atklāta pieteikšanās Creative Business Cup nacionālajai atlasei

2018.06.19
Līdz 31. jūlijam jaunuzņēmumi, IT un radošo industriju pārstāvji aicināti pieteikties starptautiskā jauno uzņēmēju konkursa Creative Business Cup nacionālajā atlasē.

Vidzemes Uzņēmējdarbības centrs un NVA apsprieda sadarbības iespējas sociālo riska grupu pārstāvju integrēšanai darba tirgū

2018.06.18
Vidzemes Uzņēmējdarbības centrs (VUC), iniciējot diskusiju par personu ar īpašām vajadzībām nodarbinātību, vēl pavisam nesen īstenoja aktivitāti “Vidzeme lauž stereotipus”.

Uzņēmējdarbības atbalsta projektu konkurss "Sāc Lubānā 2018"

2018.06.15
Lubānas novada pašvaldība izsludina uzņēmējdarbības atbalsta projektu konkursu "Sāc Lubānā 2018". 

Jaunos uzņēmējus aicina pieteikties konkursa Creative Business Cup nacionālajai atlasei

2018.06.15
Šī gada novembrī Kopenhāgenā jau tradicionāli norisināsies starptautiskais jauno uzņēmēju konkurss Creative Business Cup, kas ik gadu pulcē vairāk nekā 70 dažādu valstu dalībniekus no visas pasaules.

Izsludināta Jauniešu garantijas papildu uzņemšana 30 profesijās

2018.06.15
Profesionālās izglītības iestādēs visā Latvijā līdz 31. augustam izsludinātaJauniešu garantijas papildu uzņemšana jauniešiem vecumā no 17 līdz 29 gadiem, kuri ir bez darba. Uzņemšana notiek 30 darba tirgū pieprasītās profesijās, kuras var apgūt 1 gada laikā bez maksas.

Latvijas projekti gatavi cīnīties par ES finansiālu atbalstu inovatīvu produktu radīšanai

2018.06.14
“Ikdienas diskusijas un vizītes Latvijas uzņēmumos un vadošajās pētniecības organizācijās parādījušas, ka mūsu uzņēmējiem un zinātnes pārstāvjiem ir virkne radošu ideju, kā attīstīt inovatīvus produktus un pakalpojumus, kas sekmētu straujāku Latvijas ekonomikas pāreju uz augstas pievienotās vērtī

Atklāts Latvijas jaunuzņēmumu akcelerācijas fonds Overkill Ventures

2018.06.14
13. jūnijā oficiāli tika atklāts Latvijas akcelerācijas fonds Overkill Ventures. Overkill Ventures ir viens no trīs akcelerācijas fondu pārvaldniekiem, kas veiks ieguldījumus inovatīvos un agrīnas attīstības stadijas startup uzņēmumos ar lielu izaugsmes potenciālu.

Uzņēmēji aicināti pieteikt projektus atbalsta programmā “ZĪLE”

2018.06.07
Valmieras pilsēta un Beverīnas, Burtnieku un Kocēnu novadi apvienojušies kopīgā inovāciju atbalsta programmā “ZĪLE”. Atbalsta programmas ietvaros uzņēmējiem būs iespēja saņemt finansējumu, lai uzņēmumos ieviestu dažādas inovācijas un jauninājumus.

Grantu konkurss "Dari Cēsīm 2018"

2018.06.04
Cēsu novada pašvaldība jau piekto reizi izsludina grantu konkursu "Dari Cēsīm". Grantu konkurss “Dari Cēsīm” dod iespēju uzņēmējiem piesaistīt finansējumu līdz 3000 EUR apmērā uzņēmējdarbības idejas attīstībai.

Izveidots informatīvs video uzņēmējdarbības un inovāciju atbalstam reģionā

2018.06.03
Interreg Europe programmas RATIO projekta ietvaros Vidzemes plānošanas reģions ir izveidojis informatīvu video, lai palīdzētu uzņēmējiem atrast sev nepieciešamo informāciju un konsultatīvo palīdzību uzņēmējdarbības attīstības procesā.

Vecpiebalgas novadā izsludināts grantu konkurss

2018.05.30
Vecpiebalgas novada pašvaldība izsludinājusi GRANTU KONKURSU ar mērķi – veicināt uzņēmējdarbības uzsākšanu un attīstību Vecpiebalgas novadā, sekmējot finansējuma pieejamību. Kopējais grantu konkursam piešķirtais finansējums 2018. gadā 8000 EUR, uzvarētājiem – līdz 2000 EUR katram.

Latvijas bioekonomikas jomu ekspertus aicina iesaistīties Vidzemes bioekonomikas ekosistēmas attīstīšanā

2018.05.28
Lai turpinātu darbu pie vienotas bioekonomikas ekosistēmas attīstīšanas Vidzemē, otrdien, 12. jūnijā Ziemeļvalstu Ministru padomes birojā Rīgā, uz tikšanos aicināti bioekonomikas jomu eksperti, tai skaitā nozarē strādājošie profesionāļi – uzņēmēji.